SVA/4620-176/2026 Docieplenie budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 9/13.

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358763
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358763/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 13:17
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2af70fd5-f408-4418-9052-d6af3742877c
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRemont starych budynkówIzolacja cieplnaRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówMontaż instalacji piorunochronnejInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ KULIGOWSKIJózefosław, PL · lot 0
1 352 581,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358763 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/4620-176/2026 Docieplenie budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 9/13.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.amwsinevia.eb2B.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SVA/4620-176/2026 Docieplenie budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 9/13.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2af70fd5-f408-4418-9052-d6af3742877c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358763

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00228598

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-176/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1246992,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-remontowych związanych z dociepleniem budynku nr 35 na terenie kompleksu wojskowego w m. Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 9/13.

Zakres robót obejmuje:
1. Prace rozbiórkowe:
- odbicie tynków na ościeżach, ścianach zewnętrznych;
- skucie nierówności na ścianach;
- rozbiórka opaski wokół budynku;
- demontaż obróbek blacharskich;
- demontaż krat okiennych;
- demontaż rur spustowych;
- rozbiórka schodów zewnętrznych.

2. Docieplenie ścian fundamentowych, ścian zewnętrznych:
- wykonanie wykopów pod izolację przeciwwilgociową ścian fundamentowych;
- docieplenie ścian fundamentowych płytami styropianowymi typu XPS;
- docieplenie cokołu i ścian zewnętrznych płytami styropianowymi typu EPS;
- docieplenie ościeży i parapetów;
- wykonanie wyprawy tynkiem cienkowarstwowym (akrylowy, mozaikowy);
- wymiana obróbek blacharskich;
- montaż krat okiennych;
- wykonanie żelbetowych schodów zewnętrznych i murku oporowego;
- roboty towarzyszące.

3. Instalacja odgromowa i elektryczna:
- demontaż przewodów odgromowych;
- montaż skrzynek kontrolnych w elewacji;
- montaż instalacji odgromowej;
- wykonanie pomiarów instalacji odgromowej (protokół z badań);
- montaż opraw żarowych i wyłącznika p. pożarowego;
- wykonanie pomiarów instalacji elektrycznej (protokół z badań).

4. Pozostałe:
- zagospodarowanie (w tym transport) odpadów budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1352581,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1569793,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1352581,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU SIMBUD GRZEGORZ KULIGOWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7971069469

7.3.3) Ulica: Osiedlowa nr 4A

7.3.4) Miejscowość: Józefosław

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1352581,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

a) do 120 dni od daty zawarcia umowy na realizację całości robót budowlanych – odbiór techniczny;
b) do 140 dni od daty zawarcia umowy na wykonanie przedmiotu umowy – odbiór końcowy.
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane