„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”
Gmina Poświętne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358804
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358804/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 13:23
- Lokalizacja
- Poświętne, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72ff39ac-6dde-48ff-9a24-5d517660572a
- Identyfikator
- 7681735515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358804 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poświętne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Poświętne
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-315
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poswietne@poswietne.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poswietne.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72ff39ac-6dde-48ff-9a24-5d517660572a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72ff39ac-6dde-48ff-9a24-5d517660572a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358804
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078226/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283258
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.: „Przebudowa drogi Mysiakowiec-Poświętne”.
Zakres robót obejmuje wykonanie na działce nr 552, obręb Mysiakowiec, gm. Poświętne, nowej nawierzchni bitumicznej jezdni o szerokości 4,50 m na długości 0,999 km. Przy jezdni planuje się wykonać pobocze z kruszywa o szerokości 0,75 m.
2. Zakres robót drogowych obejmuje:
2.1. - wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego
2.2. - skropienie warstwy podbudowy emulsją asfaltową,
2.3. - wykonanie warstwy wyrównawczej na całej szer. nawierzchni z mieszanek mineralno-bit. z AC11W
2.4. - skropienie warstwy podbudowy emulsją asfaltową,
2.5. - wykonanie warstwy ścieralnej na całej szer. nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych z AC8S
2.6. - wykonanie poboczy z kruszywa o gr. 8 cm,
2.7. - remont zjazdów na drogi boczne,.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
3.1. Dokumentacji projektowej, STWIOR oraz Przedmiarze robót - załącznik nr 1 do SWZ.
3.2. Wzorze umowy - stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608446,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 895266,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 608446,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa KAMI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090085545
7.3.3) Ulica: Kurzelów, ul. Młynarska 12
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 608446,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |