TP-20/26 Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028 w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii

Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358923
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358923/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 13:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a5f8472-d572-44c9-8669-8f665b17ef5b
Identyfikator
8512537776
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie

Wykonawcy

1 przyznane

DOM ŚW. JÓZEFA - OŚRODEK FORMACYJNO-EDUKACYJNYSzczecin, PL · lot 0
850 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358923 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
TP-20/26 Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028
w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorskie Centrum Onkologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000817391

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzałowska 22

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-730

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 915647500

1.5.8.) Numer faksu: 915647510

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://onkologia.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1312537

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

TP-20/26 Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028
w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a5f8472-d572-44c9-8669-8f665b17ef5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358923

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042624/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.8 Cykl rehabilitacji pacjenta podczas wyjazdowego cyklu turnusu wraz z noclegiem i wyżywieniem.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany przez Zachodniopomorskie Centrum Onkologii pn. „Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028 w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie FEPZ.06.21-IP.01-0001/25-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330810

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP-20/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 920000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelowa wraz z wyżywieniem
dla uczestników projektu pn. „Rehabilitacja lecznicza pacjentów onkologicznych na lata 2025-2028 w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 850000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 850000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dom Św. Józefa Ośrodek Formacyjno – Edukacyjny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513175654

7.3.3) Ulica: Strzałowska 26A

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-730

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 850000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-08-31
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi