Kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie i strojenie systemu elektroakustycznego (nagłośnieniowego) na potrzeby działalności Ośrodka Teatralnego Kana w Szczecinie.
Ośrodek Teatralny Kana
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358996
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:00
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77083b5e-f72f-411f-872a-a53aefa67c0e
- Identyfikator
- 8512997348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358996 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie i strojenie systemu elektroakustycznego (nagłośnieniowego) na potrzeby działalności Ośrodka Teatralnego Kana w Szczecinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Teatralny Kana
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320298470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. św Piotra i Pawła 4/5
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-521
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@teatrkana.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatrkana.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77083b5e-f72f-411f-872a-a53aefa67c0e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie i strojenie systemu elektroakustycznego (nagłośnieniowego) na potrzeby działalności Ośrodka Teatralnego Kana w Szczecinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77083b5e-f72f-411f-872a-a53aefa67c0e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00287523/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie i strojenie systemu elektroakustycznego (nagłośnieniowego) na potrzeby działalności Ośrodka Teatralnego Kana w Szczecinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296913
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OTK/BZP/01/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Kompleksowa dostawa, montaż, konfiguracja, uruchomienie i strojenie systemu elektroakustycznego (nagłośnieniowego) na potrzeby działalności Ośrodka Teatralnego Kana w Szczecinie” – w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „SKOK W DZWIĘKO/PRZESTRZEŃ – instalacja kompleksowego systemu dźwiękowego w Sali Teatru Kana”.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki jego wykonania określają dokumenty:
1) Opis przedmiotu zamówienia [OPZ] stanowiący załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt umowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
51313000-9 - Usługi instalowania urządzeń dźwiękowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 458544 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458544 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 458544 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Audio Plus sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1181357768
7.3.3) Ulica: Ul. Kolejowa 100
7.3.4) Miejscowość: Łomianki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 458544 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-07-20 do 2026-10-22| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |