Przebudowa części budynku Urzędu Gminy Jedlicze ul. Rynek 6, 38-460 Jedlicze w celu dostosowania do warunków ukrycia U 1

Gmina Jedlicze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359006
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359006/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 14:01
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a1755c9-b279-4f85-b952-28be26153bfe
Identyfikator
6842363189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PIĄTEKJasło, PL · lot 0
741 525,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359006 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa części budynku Urzędu Gminy Jedlicze ul. Rynek 6, 38-460 Jedlicze w celu dostosowania do warunków ukrycia U 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 44 847 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0a1755c9-b279-4f85-b952-28be26153bfe

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa części budynku Urzędu Gminy Jedlicze ul. Rynek 6, 38-460 Jedlicze w celu dostosowania do warunków ukrycia U 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a1755c9-b279-4f85-b952-28be26153bfe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359006

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014904/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa części budynku Urzędu Gminy Jedlicze ul. Rynek 6, 38-460 Jedlicze w celu dostosowania do warunków ukrycia U 1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00254517

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.4.11.2026.MŻM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa części budynku Urzędu Gminy Jedlicze w celu dostosowania do warunków ukrycia ochronnego w ramach Programu Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026. Przedmiotowy obiekt stanowi istniejącą budowlę ochronną zlokalizowaną w podpiwniczeniu budynku Urzędu Gminy Jedlicze przeznaczoną do czasowego ukrycia ludności w sytuacjach zagrożenia. W zakresie zadania jest przebudowa i dostosowanie istniejących pomieszczeń do aktualnie obowiązujących przepisów oraz wymagań technicznych dla budowli ochronnych w szczególności zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników. W ramach zadania przewiduje się dostosowanie pomieszczeń do wymagań dla kategorii podporności ukrycia U-1, przy zachowaniu dotychczasowej funkcji obiektu.
2. Zakres zadania przede wszystkim obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty konstrukcyjne i murowe,
3) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej,
4) wymianę okładzin ścian i posadzek;
5) wykonanie instalacji elektrycznej,
6) wykonanie instalacji sygnalizacji pożarowej (ochrona całkowita) wraz z sygnalizacją akustyczno-akustyczno-optyczną,
7) wykonanie instalacji sieci LAN,
8) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
9) wyposażenie obiektu w gaśnice zgodnie z postanowieniem Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 13 maja 2026 r.
10) wykonanie niezbędnych oznakowań w obiekcie.
11) zakup maty do ewakuacji.
3. Realizacja inwestycji powinna odbywać się w oparciu o:
1) projekt budowlany,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) decyzją pozwolenia na budowę nr 280/2026 z dnia 15 maja 2026 r.
4) postanowienie Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 13 maja 2026 r.
5) obowiązujące przepisy prawa budowlanego oraz normy techniczne.
6) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, przedmiarach robót - załącznik nr 5, nr 6, nr 7 do SWZ.
5. Szczegółowe zapisy w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych zostały zachowane poprzez wskazanie w projekcie następujących elementów:
- wykonanie ujętego w zakresie projektu wejścia z poziomu terenu do miejsc ukrycia, zostały wskazane w dokumentacji projektowej.
- zakup krzesła ewakuacyjnego .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 741525,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 998790,78 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 741525,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO INSTALACYJNE INSBUD Michał Piątek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529834632

7.3.3) Ulica: ul. Starowiejska 82F

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 741525,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane