Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików - Gielnia

Gmina Zaklików

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359007
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359007/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 14:01
Lokalizacja
Zaklików, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e983f638-708d-49a2-9fb3-c5b906026237
Identyfikator
8652396324
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"ZOMIX" GRZEGORZ ZALEŚNY, PIOTR ZALEŚNY SPÓŁKA KOMANDYTOWANisko, PL · lot 0
971 632,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359007 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików - Gielnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zaklików

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zachodnia 15

1.5.2.) Miejscowość: Zaklików

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-470

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 158738476

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zaklikow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zaklikow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zaklikow.ezamawiajacy.pl/pn/zaklikow/demand/293636/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików - Gielnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e983f638-708d-49a2-9fb3-c5b906026237

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359007

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030987/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.21 Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 524, 525 obręb Gielnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265467

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej 101412R Zaklików - Gielnia na dz. nr ewid. 524, 525 obręb Gielnia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi gminnej nr 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 524.525.
Zadanie obejmuje przebudowę drogi gminnej nr 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 524 obręb Gielnia na odcinku od skrzyżowania z DW 855 Olbięcin – Stalowa Wola do granicy terenu kolejowego w km 0+000 do km 0+507 i przebudowę drogi gminnej 101412R Zaklików – Gielnia na dz. nr ewid. 525 od granicy terenu kolejowego w km 0+543 do km 1+517. Roboty budowlane obejmują m.in.:
a) roboty przygotowawcze i pomiarowe przy powierzchniowych robotach ziemnych w terenie równinnym , rozbiórka nawierzchni wraz z wywozem gruzu,
b) roboty ziemne – mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
c) elementy drogi – rozbiórka części przelotowej przepustów, ułożenie przepustów z rur betonowych, wykonania ścianek przepustów,
d) jezdnia i pobocza
– wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego mechaniczne,
- wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno – asfaltowej
- wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno – asfaltowej
- wykonanie nawierzchni z kruszywa naturalnego frakcji 0-31,5
e) organizacja ruchu
- oznakowanie poziome jezdni
- demontaż słupków i tarcz znaków drogowych
- frezowanie nawierzchni – likwidacja linii P-12
f) inwentaryzacja powykonawcza

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 971632,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2039281,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 971632,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOMIX Grzegorz Zaleśny, Piotr Zaleśny Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6020131180

7.3.4) Miejscowość: Nisko

7.3.5) Kod pocztowy: 37-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 971632,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-22
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane