Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359072
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:09
- Lokalizacja
- Piekary Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a820179a-5e35-4ae8-92b4-51d5c924b049
- Identyfikator
- 6530004150
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359072 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271049051
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Jerzego Ziętka 60
1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-940
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.piekary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.piekary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zgm.piekary.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność w zakresie zarządu i administracji nieruchomościami zabudowanymi i niezabudowanymi stanowiącymi własność lub współwłasność Gminy Piekary Śląskie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a820179a-5e35-4ae8-92b4-51d5c924b049
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00060329/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych" - etap.I - wykonanie dokumentacji - etap II. Roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00222095
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM/NZ-263-66/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4084018,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części: Część I pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:a) ul. Kalwaryjska 53/2 – pozwolenie na budowę
b) ul. Kalwaryjska 53/6 – pozwolenie na budowę
c) ul. Kalwaryjska 63/I/11.
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 357276,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części :1.2. Część II pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. Makowskiego 16/II/1 – pozwolenie na budowę
b) ul. Makowskiego 16/II/5
c) ul. Makowskiego 16/II/8
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 469989,41 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części:1.3. Część III pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. 1 Maja 30/3
b) ul. Kanałowa 3/10, 3/11 – pozwolenie na budowę
c) ul. Wyszyńskiego 31/4, 31/5 – pozwolenie na budowę
d) ul. Wyszyńskiego 36/1 – pozwolenie na budowę
e) ul. Wyszyńskiego 41/8 – pozwolenie na budowę
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 640334,68 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części:Cześć IV pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. Miarki 1/2 – pozwolenie na budowę
b) ul. Miarki 1/4 – pozwolenie na budowę
c) ul. Miarki 15/3 – pozwolenie na budowę
d) ul. Miarki 15/10
e) ul. Miarki 16/1 – pozwolenie na budowę
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 649987,60 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części:1.5. Cześć V pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. Bednorza 4/10
b) ul. Bednorza 45/5
c) ul. Bednorza 4/7, 4/8 – pozwolenie na budowę
d) ul. Roździeńskiego 46/I/4
e) ul. Roździeńskiego 46/I/10
f) ul. Roździeńskiego 46/I/1a, 46/I/1b – pozwolenie na budowę
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 714913,51 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części:1.6. Cześć VI pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. Jagiellońska 58/6
b) ul. Jagiellońska 58/7, 58/8 – pozwolenie na budowę
c) ul. Roździeńskiego 85/5
d) ul. Roździeńskiego 85/7a
e) ul. Roździeńskiego 85/8
f) ul. Roździeńskiego 85/15, 85/16 – pozwolenie na budowę.
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 760258,70 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych – etap II Roboty budowlane – VII części:1.7. Cześć VII pod nazwą: Przebudowa (modernizacja) lokali mieszkalnych o adresach:
a) ul. Bytomska 72/9
b) ul. Bytomska 72/I/1
c) ul. Bytomska 72/II/4
d) ul. Traugutta 1/II/1A, 1/II/2B – pozwolenie na budowę.
2. Przebudowa (modernizacja) zasobu mieszkaniowego Gminy Piekary Śląskie w budynkach administrowanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich polegająca na wykonaniu, w każdym z mieszkań robót ogólnobudowlanych instalacji wodno – kanalizacyjnych oraz elektrycznych w szczególności: demontażu istniejących drzwi do lokalu oraz drzwi wewnętrznych, demontażu istniejącego wyposażenia lokalu, demontażu istniejących źródeł ciepła, wymianie stolarki okiennej, wydzielenia pomieszczenia sanitarnego (łazienki), wykonaniu nowej instalacji elektrycznej, wod-kan, wykonaniu urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, wykonaniu warstw wykończeniowych posadzek, ścian i sufitów, montaż nowych drzwi wejściowych oraz drzwi wewnętrznych, montaż przyborów łazienkowych oraz kuchennych – miski ustępowej, prysznica, umywalki, zlewu, kuchenki elektrycznej, grzejników elektrycznych oraz podgrzewacza c.w.u.
W mieszkaniach części I a,b, części II a, części III b,c,d,e, części IV a,b,c,e, części V c,f, części VI b,f, części VII d należy wykonać roboty objęte pozwoleniem na budowę z uwagi na: wykonanie nowych przebić w ścianach konstrukcyjnych, przesunięcie, poszerzenie istniejących otworów drzwiowych, zamurowanie istniejących otworów drzwiowych,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ:
- załącznik nr 4 tj. dokumentacja projektowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 491257,85 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |