Usł przeprowadz diagnozy ESCO w zakr kompetencji społ, czyli 2-kr przeprow testu psychometr i wystaw opinii referenc na rozpocz i zakoń udziału w projekcie Aktywizacja zawod z OHP w Reg Mazowieckim
Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359124
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c01ce6c6-ddba-4f8f-9432-ed4cfb030468
- Identyfikator
- 5251564493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359124 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usł przeprowadz diagnozy ESCO w zakr kompetencji społ, czyli 2-kr przeprow testu psychometr i wystaw opinii referenc na rozpocz i zakoń udziału w projekcie Aktywizacja zawod z OHP w Reg Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036603
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerniakowska 71
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-715
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: zamowienia@mazowiecka.ohp.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowienia@mazowiecka.ohp.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mazowiecka.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mazowiecka.ohp.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c01ce6c6-ddba-4f8f-9432-ed4cfb0304681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usł przeprowadz diagnozy ESCO w zakr kompetencji społ, czyli 2-kr przeprow testu psychometr i wystaw opinii referenc na rozpocz i zakoń udziału w projekcie Aktywizacja zawod z OHP w Reg Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c01ce6c6-ddba-4f8f-9432-ed4cfb030468
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00061986/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Wsparcie motywacyjno-doradcze - Diagnoza kompetencji społecznych 4.1 Diagnoza kompetencji społecznych - 2 krotne badanie/osobę
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy realizacji projektu pt. „Aktywizacja zawodowa z OHP w Regionie Mazowieckim” w ramach Działania 6.2 Aktywizacja zawodowa osób młodych przez OHP Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027, Priorytet VI Fundusze Europejskie dla aktywnego zawodowo Mazowsza realizowanego przez Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MWK.BK.270.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74509,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa przeprowadzenia diagnozy ESCO w zakresie kompetencji społecznych, czyli 2-krotnego przeprowadzenia testu psychometrycznego i wystawienia opinii referencyjnej na rozpoczęcie i zakończenie udziału w projekcie: „Aktywizacja zawodowa z OHP w Regionie Mazowieckim”.
2. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
85312320-8 Usługi doradztwa
80530000-8 Usługi szkolenia zawodowego
85121270-6 Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85312320-8 - Usługi doradztwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139567 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa Zadaniowa sp. z o.o. ,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6612369142
7.3.3) Ulica: ul. Iłżecka 20
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin realizacji usługi:1) Etap I: Do 40 dni od podpisania umowy (zgodnie z harmonogramem).
2) Etap II: Do 15.11.2026 (zgodnie z harmonogramem).
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |