PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA
ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359191
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359191/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:27
- Lokalizacja
- Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6efd99e-4660-4599-9c99-2534561e3c0f
- Identyfikator
- 5911498243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359191 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190597909
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 5
1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ZP@ZKGK.KOSCIERZYNA.PL
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zkgk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6efd99e-4660-4599-9c99-2534561e3c0f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359191
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013385/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.19.26.TL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie inwestycyjne pn. „PRZEBUDOWA DROGI GMINNEJ – UL. DZ. NR 98/1 I 94/9 W MIEJSCOWOŚCI KOŚCIERSKA HUTA”. Zamówienie dotyczy przebudowy drogi na dwóch odcinkach (odcinku A = 150,00 mb oraz odcinku B = 60,00 mb) o łącznej długości 210 mb zlokalizowanej w obrębie ewidencyjnym Kościerska Huta w gminie Kościerzyna w zakresie:
• Roboty przygotowawcze i pomiarowe
• Odspojenie warstwy ziemi urodzajnej
• Roboty ziemne
• Wyrównanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
• Ułożenie krawężników betonowych najazdowych wtopionych (światło 4 cm),
• Ułożenie krawężników betonowych (światło 12 cm),
• Ułożenie oporników betonowych wtopionych (światło 0 cm),
• Regulacja wysokościowa urządzeń uzbrojenia podziemnego
• Wykonanie warstwy podbudowy pomocniczej z betonu cementowego C3/4 na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z KŁSM C90/3 na zjazdach oraz trasie A i B,
• Wykonanie nawierzchni z kostki betonowej (gr. 8cm) na podsypce cementowo – piaskowej 1:4 na zjazdach,
• Skropienie bitumem podbudowy zasadniczej na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy wiążącej z AC16W na trasie A i B,
• Oczyszczenie i skropienie bitumem warstwy wiążącej na trasie A i B,
• Wykonanie warstwy ścieralnej z AC11S na trasie A i B,
• Wykonanie nawierzchni z brukowca oraz KŁSM C50/30 na poboczach,
• Wykonanie warstwy ziemi urodzajnej na skarpach i rowie odparowującym.
• Montaż lustra U-18a
2. Szczegóły dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ – dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny ofert przekraczają możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 850 000,00 złotych.Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |