Budowa ulicy Długiej w miejscowości Urle, Gmina Jadów
Gmina Jadów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359334
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:48
- Lokalizacja
- Jadów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d6710a8-0991-4ba1-8d4b-6c10830dac77
- Identyfikator
- 1251334791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359334 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Długiej w miejscowości Urle, Gmina Jadów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jadów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582115
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 17
1.5.2.) Miejscowość: Jadów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-280
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jadow.az.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jadow.az.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminajadow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Długiej w miejscowości Urle, Gmina Jadów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d6710a8-0991-4ba1-8d4b-6c10830dac77
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00022459/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa ulicy Długiej w miejscowości Urle, Gmina Jadów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266784
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2710.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa ulicy Długiej w miejscowości Urle, Gmina Jadów
Zakres inwestycji obejmuje następujące elementy
Roboty w zakresie budowy drogi i chodnika, Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej, Usunięcie kolizji z linią energetyczną Nn, oraz rozbudowa oświetlenia ulicznego, budowa kanału technologicznego, przebudowa istniejących ogrodzeń
Charakterystyka elementów odcinka drogi:
jezdna z betonu asfaltowego o długości 658,25 m.b. o szerokości 5,0 m z miejscowym poszerzeniem do 5,80 m (2 pasy ruchu po 2,5 m),
chodnik z kostki betonowej o długości 658,25 m.b i szerokości min. 2,0 m przy prawej krawędzi jezdni.
Pobocze z kruszywa łamanego o szerokości 0,75 cm po stronie lewej o długości 658,25 m.b.
dwa skrzyżowania z innymi drogami gminnymi.
plac do zawracania o wymiarach 12,5 na 12,5 m.
Konstrukcja nawierzchni
jezdnia: w. ścieralna beton asfaltowy AC 11S KR-2 gr. 4 cm, w. wiążąca beton asfaltowy AC 16W KR-2 gr. 5 cm, dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie kamiennego 0/31,5 C 90/3 gr. 10 cm, podbudowa pomocnicza z kruszywa niezwiązanego 0/63 - 25 cm,
chodnik: w. ścieralna kostka betonowa gr. 8cm, podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3cm, podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego betonowego 0/63 - 20cm,
zjazdy indywidualne z kostki: w. ścieralna kostka betonowa gr. 8cm, podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3cm, podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego betonowego 0/63 - 20cm,
zjazdy indywidualne z kruszywa: 0/31,5 kamienne gr. 10cm, podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego betonowego 0/63 - 20cm,
zjazdy publiczne: w. ścieralna beton asfaltowy AC 11S KR-2 gr. 4 cm, w. wiążąca beton asfaltowy AC 16W KR-2 gr. 5 cm, dolna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie kamiennego 0/31,5 - 10 cm, podbudowa pomocnicza z kruszywa niezwiązanego 0/63 - 25 cm,
pobocza: kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie kamienne 0/31,5 gr. 15cm.
Odwodnienie drogi powierzchniowe
Poza robotami w branży drogowej przewidziano uzupełnienie sieci kanalizacji sanitarnej, przebudowa kolizji z siecią NN, urządzeniami sieci wodociągowej i istniejącą siecią kanalizacji sanitarnej, budowa linii oświetlenia ulicznego.
2. Zakres robót obejmuje także:
- Wycinka drzew i krzewów pod nadzorem Zamawiającego zgodnie z Inwentaryzacją zieleni oraz protokolarne przekazanie drzewa w miejsce wskazane przez Zamawiającego,
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe oraz odtworzeniowe ogrodzeń,
- wprowadzenie stałej organizacji ruchu,
- roboty wykończeniowe,
- wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2446338,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3108600,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2446338,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid „Czystość” Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250002288
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
jeszcze nie są znani
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2446338,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |