Zadanie nr 1: Remont drogi powiatowej Nr 3320W Karczówka - Goździków od km 1+424 do km 1+850 Zadanie nr 2: Remont drogi powiatowej Nr 3336W Wieniawa - Przytyk - Jedlińsk od km 0+174 do km 0+285
Powiat Przysuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359337
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359337/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 14:49
- Lokalizacja
- Przysucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25ba26fa-b17e-4a4e-82e3-4884ed406cb5
- Identyfikator
- 6010078283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359337 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zadanie nr 1: Remont drogi powiatowej Nr 3320W Karczówka - Goździków od km 1+424 do km 1+850
Zadanie nr 2: Remont drogi powiatowej Nr 3336W Wieniawa - Przytyk - Jedlińsk od km 0+174 do km 0+285
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przysuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Przysucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 (48) 675 25 53
1.5.8.) Numer faksu: 48 (48) 675 25 53 wew. 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatprzysuski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.przysucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25ba26fa-b17e-4a4e-82e3-4884ed406cb51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zadanie nr 1: Remont drogi powiatowej Nr 3320W Karczówka - Goździków od km 1+424 do km 1+850Zadanie nr 2: Remont drogi powiatowej Nr 3336W Wieniawa - Przytyk - Jedlińsk od km 0+174 do km 0+285
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25ba26fa-b17e-4a4e-82e3-4884ed406cb5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359337
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025554/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi powiatowej Nr 3320W Karczówka – Goździków od km 1+424 do km 1+850
1.1.5 Remont drogi powiatowej Nr 3336W Wieniawa – Przytyk – Jedlińsk od km 0+174 do km 0+285
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303283
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.272.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 650406,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1:Remont drogi powiatowej Nr 3320W Karczówka – Goździków od km 1+424 do km 1+850
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej - trasa drogi w terenie równinnym.
2. Rozbiórka słupków i tarcz znaków z wywozem materiału z rozbiórki na bazę PZDP.
3. Wykonanie koryta na całej szerokości jezdni w gruncie kat. II-IV - 40 cm głębokości koryta + profilowanie i zagęszczanie podłoża + wywóz gruntu.
4. Warstwy odsączające - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm.
5. Warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 31,5/63 gr. 15 cm po zagęszczeniu.
6. Warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 0-31,5 gr. 10 cm po zagęszczeniu.
7. Oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.
8. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych -grubość 4 cm po zagęszczeniu (warstwa wiążąca).
9. Oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.
10. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych -grubość 4 cm po zagęszczeniu (warstwa ścieralna).
11. Wykonanie koryta pod pobocza w gruncie kat. II-IV - 10 cm głębokości koryta + profilowanie i zagęszczanie podłoża+ wywóz gruntu.
12. Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5 - grubość 10 cm po zagęszczeniu.
13. Mechaniczne malowanie - linie grubowarstwowe.
14. Montaż pionowych znaków drogowych o pow. do 0.3 m2.
15. Montaż pionowych znaków drogowych ze słupkami o pow. ponad 0.3 m2.
Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej z przedmiarem robót - załącznik nr 6.1 do SWZ, oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7.1 do SWZ.
Dopuszczenie złożenia oferty zawierającej materiały lub urządzenia równoważne.
1) Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona charakter wyłącznie informacyjny
2) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia pojawiają się ewentualne wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to określają one minimalny standard jakości materiałów lub urządzeń przyjętych do wyceny. Wszelkie materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów, stanowią jedynie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych.
3) Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji opisie przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych.
4) W przypadku oferowania równoważnego materiału lub urządzenia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane materiały i urządzenia lub roboty budowlane spełniają wymagania równoważności t.j.: wykaz innych niż w SWZ materiałów i urządzeń oraz ich parametrów technicznych, karty katalogowe lub temu podobne dokumenty.
5) Obowiązek wykazania równoważności oferty spoczywa na Wykonawcy pod rygorem jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.
6) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie Art. 107 ust 2 pzp.
Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są znane.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia na roboty budowlane lub usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
4.5.5.) Wartość części: 487804,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2:Remont drogi powiatowej Nr 3336W Wieniawa - Przytyk - Jedlińsk
od km 0+174 do km 0+285
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej - trasa drogi w terenie równinnym.
2. Frezowanie nawierzchni bitumicznej z wywozem materiału z rozbiórki na bazę PZDP.
3. Usunięcie uszkodzonej krawędzi jezdni wraz z podbudową w gruncie kat. II-IV - 35 cm głębokość wykopu.
4. Rozbiórka słupków i tarcz znaków z wywozem materiału z rozbiórki na bazę PZDP.
5. Regulacja pionowa studzienki.
6. Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne przy remoncie krawędzi jezdni.
7. Odtworzenie uszkodzonych odc. krawędzi jezdni - warstwa odsączająca zagęszczana mechanicznie - grubość 10 cm po zagęszczeniu.
8. Odtworzenie uszkodzonych odc. krawędzi jezdni - warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 31,5-63,0 - grubość 15 cm po zagęszczeniu.
9. Odtworzenie uszkodzonych odc. krawędzi jezdni - warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość 10 cm po zagęszczeniu.
10. Ułożenie siatki wzmacniającej na odc. remontowanej krawędzi jezdni (złącze szer. 1,0 m) rozciąg. 50kN.
11. Oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.
12. Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno -bitumiczną asfaltową mechaniczne - 100 kg/m2.
13. Oczyszczenie i skropienie emulsja asfaltową warstw konstrukcyjnych nawierzchni drogowych.
14. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych -grubość 4 cm po zagęszczeniu (warstwa ścieralna).
15. Wykonanie koryta pod pobocza w gruncie kat. II-IV - 10 cm głębokości koryta + profilowanie i zagęszczanie podłoża.
16. Pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5 - grubość 10 cm po zagęszczeniu.
17. Koryta wykonywane mechanicznie gł. 20 cm w gruncie kat. II-VI + profilowanie i zagęszczanie podłoża.
18. Koryta wykonywane mechanicznie gł. 30 cm w gruncie kat. II-VI + profilowanie i zagęszczanie podłoża.
19. Rowki pod krawężniki i obrzeża.
20. Warstwa odsączająca zagęszcza mechanicznie o gr.10 cm po zagęszczeniu.
21. Warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 0-31,5 gr. 10 cm po zagęszczeniu.
22. Warstwa podbudowy z kruszyw łamanych 0-31,5 gr. 20 cm po zagęszczeniu.
23. Ława pod krawężniki, betonowa C12/15 z oporem.
24. Krawężniki betonowe 15x30 cm na ławie betonowej z oporem.
25. Ława pod obrzeża, betonowa C12/15 z oporem.
26. Obrzeża betonowe 8x30 cm na ławie betonowej z oporem.
27. Chodniki z brukowej kostki betonowej czerwonej grubości 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem.
28. Zjazdy z brukowej kostki betonowej szarej grubości 8 cm na podsypce cementowo piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem.
29. Nawierzchnia z brukowej kostki betonowej czerwonej grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem (obniżona do poziomu nawierzchni jezdni).
30. Pionowe znaki drogowe ze słupkami- znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne o pow. ponad 0.3 m2.
Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej z przedmiarem robót - załącznik nr 6.2 do SWZ, oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 7.2 do SWZ.
Dopuszczenie złożenia oferty zawierającej materiały lub urządzenia równoważne.
1) Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona charakter wyłącznie informacyjny
2) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia pojawiają się ewentualne wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to określają one minimalny standard jakości materiałów lub urządzeń przyjętych do wyceny. Wszelkie materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów, stanowią jedynie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych.
3) Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji opisie przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych.
4) W przypadku oferowania równoważnego materiału lub urządzenia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane materiały i urządzenia lub roboty budowlane spełniają wymagania równoważności t.j.: wykaz innych niż w SWZ materiałów i urządzeń oraz ich parametrów technicznych, karty katalogowe lub temu podobne dokumenty.
5) Obowiązek wykazania równoważności oferty spoczywa na Wykonawcy pod rygorem jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.
6) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie Art. 107 ust 2 pzp.
Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są znane.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia na roboty budowlane lub usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.5.) Wartość części: 162601,62 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389969,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 528230,05 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389969,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAR BUDOWA INWESTYCJE Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367520212
7.3.3) Ulica: Tychów Stary 75
7.3.4) Miejscowość: Mirzec
7.3.5) Kod pocztowy: 27-220
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389969,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141675,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197097,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141675,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD BUDOWLANO-DROGOWY "DUKT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260685380
7.3.3) Ulica: ul. Przedborska 84
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty ziemne, podbudowy, oznakowanie, roboty brukarskie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141675,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |