Realizacja Budżetu Obywatelskiego
Gmina Miejska Kętrzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00524186
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00524186/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-01 12:02
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aa53a4ce-fd1c-486a-bf18-b7df763bf682
- Identyfikator
- 7422051331
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie studni
Wykonawcy
2 przyznane
ARKADIUSZ TARASEWICZKętrzyn, PL · lot 0
92 250 PLNARKADIUSZ TARASEWICZKętrzyn, PL · lot 1
167 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00524186 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja Budżetu Obywatelskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kętrzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 11
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umketrzyn@miastoketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastoketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aa53a4ce-fd1c-486a-bf18-b7df763bf6821.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja Budżetu Obywatelskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa53a4ce-fd1c-486a-bf18-b7df763bf682
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524186
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041649/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Realizacja Budżetu Obywatelskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.ZP.UM.261.31.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na:1) opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę, oraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w niniejszej Umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do Dokumentacji projektowej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD albo pamięci zewnętrznej typu pendrive, na których Dokumentację projektową utrwalono;
2) wykonaniu robót budowlanych w tym pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót według sporządzonych opracowań projektowych zgodnie z dokumentacją projektową posiadającą pozwolenie na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę wraz z opracowaniem Dokumentacji powykonawczej w tym przeniesienie autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w niniejszej Umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do wskazanej Dokumentacji powykonawczej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD albo pamięci zewnętrznej typu pendrive, na których Dokumentację powykonawczą utrwalono.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.5.) Wartość części: 84946,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w systemie „zaprojektuj i wybuduj” polegająca na:1) opracowaniu dokumentacji projektowej wraz z pozwoleniem na budowę lub zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę, oraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w niniejszej Umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do Dokumentacji projektowej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD albo pamięci zewnętrznej typu pendrive, na których Dokumentację projektową utrwalono;
2) wykonaniu robót budowlanych w tym pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót według sporządzonych opracowań projektowych zgodnie z dokumentacją projektową posiadającą pozwolenie na budowę lub zgłoszenie robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę wraz z opracowaniem Dokumentacji powykonawczej w tym przeniesienie autorskich praw majątkowych w zakresie i na zasadach określonych w niniejszej Umowie, z prawem wykonywania i zezwalania na wykonywanie autorskich praw zależnych do wskazanej Dokumentacji powykonawczej w zakresie i na zasadach określonych w Umowie, w tym przeniesienie prawa własności egzemplarzy i nośników CD/DVD albo pamięci zewnętrznej typu pendrive, na których Dokumentację powykonawczą utrwalono.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
4.5.5.) Wartość części: 146466,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 92250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTAR Nadzór i Wykonawstwo Budowlane Arkadiusz Tarasewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 742 184 13 73
7.3.3) Ulica: Klonowa 13
7.3.4) Miejscowość: Kętrzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 11-400
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 167000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTAR Nadzór i Wykonawstwo Budowlane Arkadiusz Tarasewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 742 184 13 73
7.3.3) Ulica: Klonowa 13
7.3.4) Miejscowość: Kętrzyn
7.3.5) Kod pocztowy: 11-400
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |