Opracowanie koncepcji architektoniczno–funkcjonalnej budowy wielofunkcyj. obiektu zbiorowej ochr. dla ludności cywil. przy ul. Prostej w Bytowie, z możliwością wykorzyst. w czasie pokoju jako parking
Gmina Bytów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359475
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359475/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-23 15:26
- Lokalizacja
- Bytów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b673c6fb-0c88-4bda-bce6-c63a4bda7743
- Identyfikator
- 8421000639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359475 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie koncepcji architektoniczno–funkcjonalnej budowy wielofunkcyj. obiektu zbiorowej ochr. dla ludności cywil. przy ul. Prostej w Bytowie, z możliwością wykorzyst. w czasie pokoju jako parking
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bytów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979499
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 15
1.5.2.) Miejscowość: Bytów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 598222011
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@bytow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bytow.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b673c6fb-0c88-4bda-bce6-c63a4bda77431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie koncepcji architektoniczno–funkcjonalnej budowy wielofunkcyj. obiektu zbiorowej ochr. dla ludności cywil. przy ul. Prostej w Bytowie, z możliwością wykorzyst. w czasie pokoju jako parking2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b673c6fb-0c88-4bda-bce6-c63a4bda7743
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359475
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040972/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.23 Projekt techniczny dla zadania pn. Budowa wielofunkcyjnego obiektu dla ludności cywilnej przy ul. Prostej w Bytowie z możliwością wykorzystywania w czasie pokoju jako parking podziemny i naziemny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BRZ.271.20.2026.AZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243903,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie koncepcji architektoniczno–funkcjonalnej budowy wielofunkcyjnego obiektu zbiorowej ochrony dla ludności cywilnej przy ul. Prostej w Bytowie, z możliwością wykorzystania w czasie pokoju jako parking podziemny i naziemny (lokalizacja zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ).
Zakres zadania obejmuje:
a/ wykonanie analiz funkcjonalno–przestrzennych z uwzględnieniem uwarunkowań lokalizacyjnych;
b/ opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej obiektu przeznaczonego do zbiorowej ochrony ludności cywilnej, wyposażonego w lądowisko dla śmigłowców LPR oraz realizującego funkcję wielopoziomowego wielostanowiskowego parkingu dla samochodów osobowych z uwzględnieniem:
- regulacji zawartych w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego śródmieścia Bytowa (wypis z planu stanowi Załącznik nr 4 do SWZ),
- charakteru historycznego śródmiejskiego sąsiedztwa,
- projektu przebudowy skrzyżowania ul. Prostej z ul. Brzozową realizowanej na podstawie specustawy (kopia projektu zagospodarowania planu stanowi Załącznik nr 4 do SWZ),
- kryterium efektywnego gospodarowania terenem oraz maksymalizacji ilości miejsc postojowych,
- przepisów regulujących funkcje ochronne obiektu (Załączniki nr 4 do SWZ),
- rozwiązań umożliwiających wykonanie lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, zgodnych z zasadami bezpiecznego podejścia, lądowania i obsługi działań ratowniczo–medycznych,
- badań geotechnicznych gruntu wykonanych na zlecenie wykonawcy w zakresie niezbędnym dla potrzeb opracowania;
c/ dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień związanych z lokalizacją miejsca do lądowania śmigłowców oraz przeznaczenia obiektu do zbiorowej ochrony ludności cywilnej,
d/ uzyskania akceptacji zamawiającego dla przyjętych w koncepcji rozwiązań,
e/ przygotowanie założeń do dalszych etapów projektowania, w tym opisu przedmiotu zamówienia do postępowania o udzielenie zamówienia związanego z wykonaniem dokumentacji projektowej oraz opracowanie części rysunkowej obejmującej w podstawowym zakresie koncepcję zagospodarowania terenu, rzuty wszystkich kondygnacji, zasadnicze przekroje, wszystkie elewacje.
Opracowanie należy wykonać w ilości:
- wersja papierowa w ilości 4 egzemplarzy,
- wersje elektroniczna nieedytowalna na nośniku CD/DVD do udostępniania dokumentacji przetargowej na stronie internetowej - 1 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193110,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227550,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193110,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Multiconsult Polska sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260009785
7.3.3) Ulica: Bonifraterska
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-203
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193110,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |