Remont nawierzchni jezdni ulicy Cichorackiej w Starych Grabiach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „BS bezpieczna droga do szkoły – nakładka na ul. Cichorackiej”

Gmina Wołomin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359503
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359503/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 15:34
Lokalizacja
Wołomin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef2f66f2-cfcd-40ff-bba5-c3dd2b00dec1
Identyfikator
1251333722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

SZPAŃSCY JERZY, JACEK, DAWID CZYSTOŚĆ SPÓŁKA JAWNAWołomin, PL · lot 0
217 941,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359503 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni jezdni ulicy Cichorackiej w Starych Grabiach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „BS bezpieczna droga do szkoły – nakładka na ul. Cichorackiej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołomin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Wołomin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wolomin.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolomin.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wolomin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni jezdni ulicy Cichorackiej w Starych Grabiach w ramach zadania inwestycyjnego pn. „BS bezpieczna droga do szkoły – nakładka na ul. Cichorackiej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef2f66f2-cfcd-40ff-bba5-c3dd2b00dec1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359503

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041157/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Cichorackiej w miejscowości Stare Grabie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00246421

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni jezdni ul. Cichorackiej w Starych Grabiach
1) W ramach przedmiotu umowy Wykonawca w szczególności wykona:
• roboty przygotowawcze;
• roboty rozbiórkowe;
• roboty ziemne;
• wymianę części krawężników;
• utwardzenie pobocza;
• wzmocnienie warstw podbudowy jezdni, chodnika oraz zjazdów;
• nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego;
• próg zwalniający na wysokości szkoły;
• regulacje nawierzchni chodnika i zjazdów do posesji;
• roboty wykończeniowe;
• projekt czasowej organizacji ruchu, wraz z jego wprowadzeniem i późniejszą likwidacją;
• projekt stałej organizacji ruchu wraz z jego wprowadzeniem;
• dokumentację powykonawczą.

2) Zakres robót ujęty jest w n/w dokumentach i projektach, które stanowią Załącznik nr 1A do niniejszej specyfikacji:
• Zgłoszenie budowy lub wykonania innych robót budowlanych z dnia 17.04.2026 r.;
• Dokumentacji do Zgłoszenia opracowanej w marcu 2026 r. przez DROGMARBUD Marcin Młynarski;
• Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych opracowanych w marcu 2026 r. przez DROGMARBUD Marcin Młynarski.

2. Szczegółowy zakres podstawowych robót został ujęty w Przedmiarze robót, który stanowi Załącznik nr 1B do niniejszej specyfikacji i Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217941,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 251780,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217941,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZPAŃSCY JERZY, JACEK, DAWID CZYSTOŚĆ SPÓŁKA JAWNA 05-200 Wołomin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250002288

7.3.3) Ulica: SASINA 46

7.3.4) Miejscowość: WOŁOMIN

7.3.5) Kod pocztowy: 05-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część robót branży drogowej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217941,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane