Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu krasnostawskiego w latach 2026 – 2029 (trzy sezony zimowe).

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359518
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359518/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 15:39
Lokalizacja
Krasnystaw, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-39e9ad37-823f-420a-93a9-8462fecc4276
Identyfikator
5641486246
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359518 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu krasnostawskiego
w latach 2026 – 2029 (trzy sezony zimowe).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110199172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Borowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp-krasnystaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpkrasnystaw.bipstrona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpkrasnystaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administrowanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu krasnostawskiego
w latach 2026 – 2029 (trzy sezony zimowe).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39e9ad37-823f-420a-93a9-8462fecc4276

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359518

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047332/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu krasnostawskiego w latach 2026 – 2029 (trzy sezony zimowe).

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329089

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZP.3610.19.2026.AW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Nośnik dla posypywarki napędzanej kołem (ZDP/2K) i pługa jednostronnego (teren powiatu wg dyspozycji Zamawiającego, szacunkowa ilość km/sezon wynosi – 3100, strefa Nr 2 - przewidywany obszar ZUD)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 202266,72 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Nośnik dla posypywarki napędzanej hydraulicznie z samochodu (ZDP/1K) i pługa jednostronnego (teren powiatu wg dyspozycji Zamawiającego, szacunkowa ilość km/sezon wynosi – 3100, strefa Nr 3 - przewidywany obszar ZUD)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 211687,62 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Nośnik dla posypywarki napędzanej silnikiem (ZDP/4) i pługa jednostronnego (teren powiatu wg dyspozycji Zamawiającego, szacunkowa ilość km/sezon wynosi – 3100, strefa Nr 4 - przewidywany obszar ZUD)

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.) Wartość części: 211687,62 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część Nr 4 – Nośnik dla pługa ciężkiego dwustronnego (teren powiatu wg dyspozycji Zamawiającego, szacunkowa ilość km/sezon wynosi – 250).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.) Wartość części: 17071,58 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu złożenia ofert tj. do dnia 16.07.2026 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta na Część nr 4, w związku z powyższym postępowanie dotyczące Części nr 4 zostało unieważnione na podstawie art. art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi