„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Cz-Dz poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową - z podz. na części

GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359529
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 15:44
Lokalizacja
Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8c43787-7592-4602-b6ec-710cfa6790f7
Identyfikator
6521713295
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sporządzania mapUsługi badań katastralnychUsługi pomiarowe

Wykonawcy

3 przyznane

BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 0
63 800 PLN
BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 1
75 500 PLN
BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL · lot 2
38 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359529 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Cz-Dz poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową - z podz. na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258121

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 32 214 71 14

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.czechowice-dziedzice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czechowice-dziedzice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Cz-Dz poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową - z podz. na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8c43787-7592-4602-b6ec-710cfa6790f7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039667/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.21 Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla działek o różnicy powierzchni pow. 20% i pow. 100 m2 - z podziałem na części

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295629

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.26.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 143503,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia na zadanie pod nazwą: „Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 ” - z podziałem na części obejmuje wykonanie prac w zakresie ustalenia granic wraz ze sporządzeniem dokumentacji technicznej do aktualizacji bazy ewidencji gruntów i budynków dla działek ewidencyjnych, położonych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice (jednostki ewidencyjne: 240204_4.0001 Czechowice-Dziedzice - miasto i 240204_5 Czechowice-Dziedzice - obszar wiejski), z podziałem na części.

Część nr 1 :
„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 – obręb 0001-Czechowice i 0006-Zabrzeg”.
Szacunkowa liczba punktów do ustalenia – około 190, liczba działek – 36.

Zakres usługi zawiera - opis przedmiotu zamówienia (OPZ):- załącznik nr 9a do SWZ

Szczegółowy zakres usługi zawiera:
- opis przedmiotu zamówienia (OPZ): - załącznik nr 9a do SWZ ( dla części nr 1)


- projektowane postanowienia umowy (PPU): - załącznik nr 10a do SWZ ( dla części nr 1)

które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

Uwaga:
Czynności ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wymagają osobistego udziału geodety posiadającego uprawnienia zawodowe z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii.
Zgodnie z § 33 Rozporządzenia Ministra rozwoju, pracy i technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków: Ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wraz z danymi dotyczącymi punktów granicznych dokonuje geodeta posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie, o którym mowa w art. 43 pkt 2 lub 5 ustawy (Prawo geodezyjne i kartograficzne), zwany dalej "geodetą uprawnionym"- ( dla poszczególnych części).

Czynności z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii nie mogą być powierzone podwykonawcy i winny być wykonane przez Wykonawcę – (dla poszczególnych części).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 56153,52 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia na zadanie pod nazwą: „Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 ” - z podziałem na części obejmuje wykonanie prac w zakresie ustalenia granic wraz ze sporządzeniem dokumentacji technicznej do aktualizacji bazy ewidencji gruntów i budynków dla działek ewidencyjnych, położonych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice (jednostki ewidencyjne: 240204_4.0001 Czechowice-Dziedzice - miasto i 240204_5 Czechowice-Dziedzice - obszar wiejski), z podziałem na części.
Część nr 2 :
„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 – obręb 0002-Czechowice-Ligota i 0005-Ligota”.

Szacunkowa liczba punktów do ustalenia – około 291, liczba działek – 28.

Zakres usługi zawiera - opis przedmiotu zamówienia (OPZ):- załącznik nr 9b do SWZ

Szczegółowy zakres usługi zawiera:
- opis przedmiotu zamówienia (OPZ): - załącznik nr 9b do SWZ ( dla części nr 2)


- projektowane postanowienia umowy (PPU): - załącznik nr 10b do SWZ ( dla części nr 2)


które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

Uwaga:
Czynności ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wymagają osobistego udziału geodety posiadającego uprawnienia zawodowe z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii.
Zgodnie z § 33 Rozporządzenia Ministra rozwoju, pracy i technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków: Ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wraz z danymi dotyczącymi punktów granicznych dokonuje geodeta posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie, o którym mowa w art. 43 pkt 2 lub 5 ustawy (Prawo geodezyjne i kartograficzne), zwany dalej "geodetą uprawnionym"- ( dla poszczególnych części).

Czynności z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii nie mogą być powierzone podwykonawcy i winny być wykonane przez Wykonawcę – (dla poszczególnych części).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 43674,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia na zadanie pod nazwą: „Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 ” - z podziałem na części obejmuje wykonanie prac w zakresie ustalenia granic wraz ze sporządzeniem dokumentacji technicznej do aktualizacji bazy ewidencji gruntów i budynków dla działek ewidencyjnych, położonych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice (jednostki ewidencyjne: 240204_4.0001 Czechowice-Dziedzice - miasto i 240204_5 Czechowice-Dziedzice - obszar wiejski), z podziałem na części.
Część nr 3 :
„Aktualizacja bazy EGiB Gminy Czechowice-Dziedzice poprzez usuwanie rozbieżności pomiędzy częścią graficzną i opisową dla części działek o różnicy powierzchni powyżej 20% i powyżej 100m2 – obręb 0003-Dziedzice i 0004-Bronów”.

Szacunkowa liczba punktów do ustalenia – około 103, liczba działek – 28.

Zakres usługi zawiera - opis przedmiotu zamówienia (OPZ):- załącznik nr 9c do SWZ
Szczegółowy zakres usługi zawiera:
- opis przedmiotu zamówienia (OPZ): - załącznik nr 9c do SWZ ( dla części nr 3)

- projektowane postanowienia umowy (PPU): - załącznik nr 10c do SWZ ( dla części nr 3)

które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.

Uwaga:
Czynności ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wymagają osobistego udziału geodety posiadającego uprawnienia zawodowe z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii.
Zgodnie z § 33 Rozporządzenia Ministra rozwoju, pracy i technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków: Ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych wraz z danymi dotyczącymi punktów granicznych dokonuje geodeta posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie, o którym mowa w art. 43 pkt 2 lub 5 ustawy (Prawo geodezyjne i kartograficzne), zwany dalej "geodetą uprawnionym"- ( dla poszczególnych części).

Czynności z zakresu 2 w dziedzinie geodezji i kartografii nie mogą być powierzone podwykonawcy i winny być wykonane przez Wykonawcę – (dla poszczególnych części).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71354000-4 - Usługi sporządzania map

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

4.5.5.) Wartość części: 43674,96 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65190,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372757106

7.3.3) Ulica: Komorowicka 72/402

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-18

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372757106

7.3.3) Ulica: Komorowicka 72/402

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-18

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38700,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62730,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38700,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BB-GEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372757106

7.3.3) Ulica: Komorowicka 72/402

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 38700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-18
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi