Cyberbezpieczny Wodociąg - Koczała
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359572
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 16:13
- Lokalizacja
- Koczała, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9088fbd7-6fcd-4b06-9913-2f1515acde74
- Identyfikator
- 8431390659
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359572 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny Wodociąg - Koczała
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770897650
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielona 2
1.5.2.) Miejscowość: Koczała
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-220
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp.iwona@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgk.koczala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9088fbd7-6fcd-4b06-9913-2f1515acde741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zaopatrzenie w wodę, odprowadzanie ścieków
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyberbezpieczny Wodociąg - Koczała2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9088fbd7-6fcd-4b06-9913-2f1515acde74
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091346/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Cyberbezpieczny wodociąg - Zakład Gospodarki Komunalnej w Koczale
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Cyberbezpieczne Wodociągi”, realizowanego w ramach Inwestycji C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL”, finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 288000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu informatycznego wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz wdrożeniem3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne znajdują się w załączniku nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
72710000-0 - Usługi w zakresie lokalnej sieci komputerowej
4.5.5.) Wartość części: 191000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa agregatu prądotwórczego wraz z instalacją i wykonaniem przyłącza.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne znajdują się w załączniku nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 57000 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa opracowania, wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz przeprowadzenie audytu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne znajdują się w załączniku nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 79417000-0 - Usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa
4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przeprowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwaSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne parametry techniczne znajdują się w załączniku nr 3 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 3800 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W Załączniku nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz/opis oferowanych urządzeń, nie została przewidziana kolumna lub inne miejsce umożliwiające wykonawcom potwierdzenie spełniania wymaganych parametrów technicznych oferowanych urządzeń. Brak ten uniemożliwia Zamawiającemu dokonanie rzetelnej i zgodnej z przepisami oceny zgodności oferowanych urządzeń z wymaganiami określonymi w dokumentach zamówienia.Powyższa wada wynika z błędu Zamawiającego i ma istotny charakter. Ponadto ma realny wpływ na wybór najkorzystniejszej oferty dla Zamawiającego
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |