Termomodernizacja budynków Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Wawerskiej w Otwocku
ZARZĄD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W OTWOCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359573
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359573/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 16:13
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e917b681-2863-4d55-a3ee-69f8069dfdab
- Identyfikator
- 5321007385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359573 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Wawerskiej w Otwocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W OTWOCKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013000085
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wawerska 8
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otwock.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgm-otwock.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://otwock.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Wawerskiej w Otwocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e917b681-2863-4d55-a3ee-69f8069dfdab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359573
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Inwestycje na rzecz zielonej transformacji miast”, Projekt: „Energooszczędny Otwock – modernizacja oświetlenia i termomodernizacja budynków”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00223053
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM.271.08.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Termomodernizacja budynków Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Wawerskiej 9 w Otwocku.
Inwestycja dotyczy termomodernizacji budynków A i C przy ul. Wawerskiej 8 w Otwocku.
Główne elementy prac obejmują:
Budynek A
1) Instalacja rusztowań, wymiana okien, docieplenie ścian styropianem o grubości 10 cm, montaż tynków silikonowych oraz wykonanie systemu ocieplenia ścian wielowarstwowego z siatką z włókna szklanego,
2) Prace rozbiórkowe i demontażowe, jak usunięcie starych rynien, obróbek blacharskich, a także prace związane z odnowieniem i naprawą elewacji.
Budynek C
1) Prace podobne do budynku A, obejmujące wymianę okien, docieplenie ścian, wymianę parapetów oraz instalację nowych obróbek blacharskich.
2) Roboty obejmujące oczyszczenie i przygotowanie podłoża pod docieplenie, a także wymianę pokrycia dachowego.
Zakres prac termomodernizacyjnych budynków Zarządu Gospodarki Mieszkaniowej przy ul. Wawerskiej 8 w Otwocku wynika bezpośrednio z przeprowadzonego audytu energetycznego, który określił optymalne rozwiązania prowadzące do poprawy efektywności energetycznej obiektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 446000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1196790 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 446000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M-Bud Emil Skwara
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5321705445
7.3.3) Ulica: Kochanowskiego 48
7.3.4) Miejscowość: Karczew
7.3.5) Kod pocztowy: 05-480
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 446000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |