„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec”

Gmina Janowiec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359712
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359712/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 20:48
Lokalizacja
Janowiec, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89231730-32a3-4eb0-9b80-2f5a5b0fe4e7
Identyfikator
7162657225
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie stacji recyklingu

Wykonawcy

1 przyznane

JUSTYNA ZADURAMarkuszów, PL · lot 0
1 100 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359712 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janowiec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 2

1.5.2.) Miejscowość: Janowiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-123

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 8815800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://janowiec.ezamawiajacy.pl/pn/janowiec/demand/283900/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89231730-32a3-4eb0-9b80-2f5a5b0fe4e7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359712

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00076716/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych w Gminie Janowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027 Działanie 3.7 Gospodarka odpadami w sektorze publicznym w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1, 2)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276371/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.1.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 830170,5 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec”

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Gminie Janowiec” realizowane w ramach zintegrowanej inwestycji terytorialnej MOF Miasta Puławy pn.”Budowa i modernizacja punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych na terenie MOF Miasta Puławy” dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej z Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021- 2027 Działanie 3.7 Gospodarka odpadami w sektorze publicznym w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1, 2). Zakres zadania obejmuje:
1) Budowę wiaty nr 1,
2) Budowę wiaty nr 2,
3) Budowę wiaty nr 3,
4) Montaż wagi samochodowej 30t,
5) Wykonanie nawierzchni,
6) Budowę ogrodzenia,
7) Rozbiórkę wiaty,
8) Wykonanie instalacji sanitarnych / instalacji deszczowej i kanalizacyjnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213270-6 - Roboty budowlane w zakresie stacji recyklingu

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1100000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1600912,35 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1100000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Justyna Róża Zadura Zakład Budowy Wodociągów i Kanalizacji

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7161333472

7.3.4) Miejscowość: Góry 85A

7.3.5) Kod pocztowy: 24-173

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1100000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane