Budowa drogi rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa

GMINA GRYFINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00359827
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00359827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 08:05
Lokalizacja
Gryfino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ec06df3b-3f92-4a86-a22d-875e00731768
Identyfikator
8581726078
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA BUDOWLANO - DROGOWA MTM SPÓŁKA AKCYJNAGdynia, PL · lot 0
7 381 610 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359827 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYFINO

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684551

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 16

1.5.2.) Miejscowość: Gryfino

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 416 20 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@gryfino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gryfino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminagryfino.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec06df3b-3f92-4a86-a22d-875e00731768

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103136/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa drogi rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 - Zakres I: Budowa ścieżki rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214932

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.17.2026.AB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8227084,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa wraz z przebudową odcinka drogi gminnej nr 410022Z relacji Gryfino-Nowe Czarnowo.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 10 do SWZ.
3. Zadanie dofinansowane jest ze środków:
1) Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego realizowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 - Zakres I: Budowa ścieżki rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa;
2) Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2026 - Zakres II: Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 410022Z relacji Gryfino-Nowe Czarnowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7381610,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11818330,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7381610,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA BUDOWLANO - DROGOWA MTM SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191917078

7.3.3) Ulica: Hutnicza 35

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-061

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

- zakres części zlecanej: oświetlenie, sieć wodociągowa, sieć gazowa, zieleń
- dane podwykonawcy: nie znane przez Wykonawcę na etapie składania ofert

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7381610,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia do 16 miesięcy od dnia podpisania umowy, w tym:
1) Zakres I - Budowa ścieżki rowerowej na odcinku od Gryfina do Nowego Czarnowa: do 16 miesięcy od dnia podpisania umowy;
2) Zakres II - Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 410022Z relacji Gryfino Nowe Czarnowo: do 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane