Wykonanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych”.
Powiat Namysłowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359856
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 08:15
- Lokalizacja
- Namysłów, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96504b96-bdf3-40b7-b71b-f7c599507168
- Identyfikator
- 7521453127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359856 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Namysłowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531421963
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 12A
1.5.2.) Miejscowość: Namysłów
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-100
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 410 39 95
1.5.8.) Numer faksu: 77 410 39 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@namyslow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.namyslow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96504b96-bdf3-40b7-b71b-f7c5995071681.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96504b96-bdf3-40b7-b71b-f7c599507168
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046100/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zadania pn.: Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290090
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZM.272.14.2026.AK-G.
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 270650,41 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40650,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia: Wykonanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych”.
2. Modernizacja nawierzchni na drogach powiatowych składać się będzie z następujących odcinków dróg powiatowych:
a) ODCINEK I (Bukowa Śląska – Igłowice) – DP 1108 O długość ok 910mb,
b) ODCINEK II (Pielgrzymowice – Młokicie) – DP 1125 O długość ok 950mb,
c) ODCINEK III (Bukowa Śląska – Strzelce) – DP 1113 O długość ok 960mb,
d) ODCINEK IV (Pieczyska – Zbica) – DP 1132 O długość ok 950mb,
e) ODCINEK V (Paryż – Kozuby) – DP 1348 O długość ok 950mb.
Łącznie 4 720,00mb.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach nr 3-4 do SWZ o nazwie: „06 załącznik nr 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”; „07 Załączniki nr 4 Mapa poglądowa”.
4. Kody i nazwy według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Główny przedmiot:
71242000-6 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów.
Przedmioty dodatkowe:
71000000-8 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne.
71200000-8 Usługi architektoniczne i podobne.
71240000-0 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania.
71245000-7 Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje.
71248000-8 Nadzór nad projektem i dokumentacją.
71250000-5 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe.
71300000-1 Usługi inżynieryjne.
71310000-4 Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane.
71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
71355000-1 Usługi pomiarowe.
5. Składający oferty wykonawcy zobowiązani są do zapoznania z istotnymi przepisami prawa, aktami i regulacjami obowiązującymi w Polsce, które w jakikolwiek sposób mogą wpływać lub odnosić się do działań podejmowanych w związku z zamówieniem i w następstwie podpisania umowy.
6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.
7. Dodatkowo opis przedmiotu zamówienia zawarto w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do SWZ.
8. Miejsce realizacji zamówienia: Drogi powiatowe : – DP 1108 O Bukowa Śląska – Igłowice o długości ok 910mb; DP 1125 O - Pielgrzymowice – Młokicie o długości ok 950mb; DP 1113 O - Bukowa Śląska – Strzelce o długości ok 960mb; DP 1132 O - Pieczyska – Zbica o długości ok 950mb; DP 1348 O - Paryż – Kozuby o długości ok 950mb, teren działania Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71355000-1 - Usługi pomiarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49200 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektów i Nadzorów Bartosz Taryma
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 543501457; NIP: 9730918732
7.3.3) Ulica: UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 103/1
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 01-355
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-15| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |