Dostawa, montaż i uruchomienie infokiosków oraz dostawa serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signage) w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359872
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 08:19
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-535ea1f7-00b0-4908-8ca8-82a7d933c201
- Identyfikator
- 9542588939
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359872 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie infokiosków oraz dostawa serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signage) w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Inwestycje S.A. działające w imieniu i na rzecz Miasta Katowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240612757
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Porcelanowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-246
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl
1.5.8.) Numer faksu: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniainwestycje@kisa.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katowickieinwestycje.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kisakatowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie infokiosków oraz dostawa serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signage) w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-535ea1f7-00b0-4908-8ca8-82a7d933c201
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042778/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa, montaż i uruchomienie infokiosków oraz dostawa serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signage) w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233780
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KISA/DZP/TP/20/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 678100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dostawa, montaż i uruchomienie infokiosków oraz dostawa serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signage) w obiekcie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja obiektu Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach”.
Zakres zamówienia obejmuje: - Dostawę, montaż i uruchomienie 7 szt. nowych kompletnych mobilnych infokiosków o przekątnej monitora 55” LED zainstalowanych w obudowie umożliwiającej łatwe przenoszenia urządzeń na terenie obiektu, w tym możliwość transportu istniejącą windą w obiekcie, wraz z dostawą 2 szt. serwerów z systemem zarządzania treścią i urządzeniami (digital signance)
– Modyfikacja, adaptacja i uruchomienie 37 szt. tablic infokiosków polegająca na pozostawieniu istniejących obudów oraz na wymianie zużytych wewnętrznych elementów ( tj. monitora, terminala sterującego, wewnętrznego okablowania, oprogramowania , wymiana szyby frontowej, usuniecie nakładki dotykowej, usunięcie kamery, wymiana systemu wentylacyjnego , itp.) oraz dostosowaniu infokiosków do nowych wymagań funkcjonalnych oraz estetycznych.
Minimalne parametry dostarczanych i modernizowanych urządzeń opisano w Załączniku nr 5 do SWZ – Specyfikacja Techniczna.
Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia asortymentu dostawy fabrycznie nowego, wolnego od wad.
Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady - Zamawiający wymaga, aby okres gwarancji jakości za wykonany przedmiot umowy wynosił minimum 60 miesięcy od daty odbioru wykonanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga, aby okres rękojmi za wady był równy okresowi gwarancji jakości. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji na warunkach określonych w umowie. Warunki gwarancji i rękojmi określone zostały w Załączniku nr 4 do SWZ– projektowane postanowienia umowy.
Uwaga: w pkt XIX w ppkt 2.2) SWZ, w kryterium oceny ofert, dodatkowo punktowany jest wydłużony okres gwarancji jakości i rękojmi za wady.
Z uwagi na harmonogram imprez organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym prace należy prowadzić w ścisłej koordynacji z Zarządcą obiektu.
Z uwagi na harmonogram imprez organizowanych w Międzynarodowym
Centrum Kongresowym prace należy prowadzić w ścisłej koordynacji
z Zarządcą obiektu.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają:
– Specyfikacja techniczna - Załącznik nr 5 do SWZ;
– Projektowane Postanowienia Umowy - Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48813100-1 - Elektroniczne tablice informacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 921147,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 921147,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 921147,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infobox Sp. z o. o. S.K.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482661144
7.3.3) Ulica: ul. Kraszewskiego 9,
7.3.4) Miejscowość: Cieszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 43-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 921147,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie jest udzielane w imieniu i na rzecz Miasta Katowice (adres: ul. Młyńska 4, 40-098 Katowice) przez Katowickie Inwestycje S.A.| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |