Budowa hali magazynowej dla potrzeb obrony cywilnej
Gmina Gniewino
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359890
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 08:24
- Lokalizacja
- Gniewino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7eec997-d8fb-41e2-8430-e085318e5fd1
- Identyfikator
- 5882125449
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359890 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali magazynowej dla potrzeb obrony cywilnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewino
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska
1.5.2.) Miejscowość: Gniewino
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniewino@gniewino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gniewino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali magazynowej dla potrzeb obrony cywilnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7eec997-d8fb-41e2-8430-e085318e5fd1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Niniejsze zamówienie dofinansowane jest w ramach projektu pn.: „Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312505
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.15.2026.RGIS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia w formule zaprojektuj-wybuduj jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie na istniejącym podłożu betonowym (dostawie i montażu) ocieplanej hali magazynowej na terenie części działki nr 47/9 obr. Gniewino
Opis i wyszczególnienie prac przewidzianych do realizacji w ramach tego zadania zostały sprecyzowane w programie funkcjonalno-użytkowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 462 000,00 złW terminie składania ofert w przedmiotowym postępowaniu wpłynęła następująca oferty:
•
SKB LDR Sp. z o.o., Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, NIP 7722325577 – 1 476 000,00 zł, 60 miesięcy gwarancji.
Po szczegółowej analizie posiadanych środków, aktualnych zobowiązań finansowych oraz dotychczasowego wykonania budżetu, Zamawiający ustalił, że nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
W związku z tym, że cena jedynej oferty przewyższa budżet, jakim dysponuje Zamawiający, unieważnienie postępowania w całości jest w pełni uzasadnione i konieczne.
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |