Dostawa pojazdu elektrycznego wraz z instalacją punktu ładowania pojazdu w ramach projektu: Wsparcie rozwoju straży gminnej w Gminie Nowy Targ
Gmina Nowy Targ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00359958
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00359958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 08:45
- Lokalizacja
- Nowy Targ, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53927ed4-edba-4fea-8e4d-2ed154066cbb
- Identyfikator
- 7352833352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00359958 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pojazdu elektrycznego wraz z instalacją punktu ładowania pojazdu w ramach projektu: Wsparcie rozwoju straży gminnej w Gminie Nowy Targ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Nowy Targ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892570
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bulwarowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugnowytarg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugnowytarg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_nowytarg1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pojazdu elektrycznego wraz z instalacją punktu ładowania pojazdu w ramach projektu: Wsparcie rozwoju straży gminnej w Gminie Nowy Targ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53927ed4-edba-4fea-8e4d-2ed154066cbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00359958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043369/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa pojazdu elektrycznego wraz z instalacją punktu ładowania pojazdu w ramach projektu: Wsparcie rozwoju straży gminnej w Gminie Nowy Targ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, priorytet Fundusze Europejskie dla środowiska, działanie wdrażanie Programu ochrony powietrza, typ zapewnienie wyposażenia sprzętowego straży gminnych/ międzygminnych w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332367
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI-ZP.271.1.23.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdu elektrycznego wraz z instalacją punktu ładowania pojazdu w ramach projektu: Wsparcie rozwoju straży gminnej w Gminie Nowy Targ.
Odbiór przedmiotu zamówienia odbędzie się w siedzibie Wykonawcy.
Zamawiający przy przekazaniu wymaga przeprowadzenia szkolenia z podstawowej obsługi przedmiotowego samochodu.
Samochód przekazywany przez Wykonawcę Zamawiającemu będzie miał uzupełnione płyny eksploatacyjne.
Wykonawca w ofercie określi: markę pojazdu, pojemność silnika, nr nadwozia, rok produkcji.
Opis przedmiotu zamówienia uszczegółowiono Załącznikiem Nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, iż w postępowaniu przetargowym w trybie podstawowym bez przeprowadzania negocjacji nie złożono żadnej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione.| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |