Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360027
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 09:03
Lokalizacja
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e297e3e-fa19-4357-8062-7015ad3efcb3
Identyfikator
6222256387
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneOświetlenie lotniskUsługi inżynieryjne w zakresie lotniskOchrona odgromowaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

GELCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
869 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360027 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314187

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Limanowskiego 20/22

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.osw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.osw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323798

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e297e3e-fa19-4357-8062-7015ad3efcb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00170796/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja lądowiska dla LPR przy SOR ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288607

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FDZP.226.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 688182,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn.:
Modernizacja lądowiska dla śmigłowców ratunkowych LPR Zespołu zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim Zamawiający nie podzielił zamówienia na części, w związku z tym nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Szczegółowe wymagania oraz zakres i opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji technicznej:
1) Opinia projektu budowlanego/zagospodarowania terenu lądowiska
2) Informacje BIOZ
3) STWiOR
4) Projekt techniczny
5) Projekt budowlany
6) Plan zagospodarowania terenu
7) Plany sytuacyjne
8) Schemat ideowy okablowania oświetlenia nawigacyjnego lądowiska
9) Plan oznakowania
10) Schemat rozmieszczenia lamp kierunku podejścia
11) Schemat oznakowania przeszkodowego dziennego
12) STWiOR – branża elektryczna
13) Przedmiar robót
14) STWiOR – branża drogowa
15) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34997200-4 - Oświetlenie lotnisk

71311240-5 - Usługi inżynieryjne w zakresie lotnisk

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 869000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 869000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 869000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GELCO Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522131131

7.3.3) Ulica: Ul. Modlińska 61,

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-199

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 869000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane