Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki jako podstawowego sprzętu inżynieryjnego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.
GMINA GOŚCINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360084
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360084/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 09:16
- Lokalizacja
- Gościno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aea04025-6122-46bf-8907-3d812beabc21
- Identyfikator
- 6711710176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360084 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki jako podstawowego sprzętu inżynieryjnego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOŚCINO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920676
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 58
1.5.2.) Miejscowość: Gościno
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-120
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@goscino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goscino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aea04025-6122-46bf-8907-3d812beabc211.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki jako podstawowego sprzętu inżynieryjnego na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aea04025-6122-46bf-8907-3d812beabc21
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360084
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BFE.271.2.2026.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 528455,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa jednej fabrycznie nowej koparko-ładowarki kołowej przeznaczonej do wykonywania prac ziemnych i załadunkowych oraz realizacji zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. Oferowana maszyna musi być fabrycznie nowa, kompletna, wolna od wad fizycznych i prawnych, pochodząca z seryjnej produkcji oraz wyprodukowana nie wcześniej niż w 2026 roku. Koparko-ładowarka musi być przystosowana do poruszania się po drogach publicznych zgodnie
z obowiązującymi przepisami prawa oraz posiadać dokumenty umożliwiające jej rejestrację i użytkowanie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Maszyna musi być wyposażona w system samopoziomowania łyżki ładowarkowej oraz układ stabilizacji łyżki ładowarkowej, a także w hydrauliczny układ bocznego przesuwu wysięgnika koparkowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43260000-3 - Koparki, czerparki i ładowarki, i maszyny górnicze
43210000-8 - Maszyny do usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta najkorzystniejsza przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 734310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 734310,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 734310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |