Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna
GMINA NOWA SARZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360086
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 09:17
- Lokalizacja
- Nowa Sarzyna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ec7bc45-01fd-43a2-a6a2-5acc02ec8b83
- Identyfikator
- 8161603481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360086 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA SARZYNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Kopernika 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sarzyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowasarzyna.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowasarzyna.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ec7bc45-01fd-43a2-a6a2-5acc02ec8b831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ec7bc45-01fd-43a2-a6a2-5acc02ec8b83
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074565/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna" - współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00285417
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia – Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna - budynek Szkoły Podstawowej w Jelnej1. Na działce nr ewid. 431 w miejscowości Jelna na której znajduje się budynek Szkoły Podstawowej w którym należy wykonać następujące roboty budowlane:
Podjazd dla osób niepełnosprawnych, schody, drzwi. Konstrukcja żelbetowa podjazdu. Ściany podjazdu żelbetowe wylewane na mokro z betonu C20/C25 gr. 15 cm i zmiennej wysokości (38,880 m2). Zbrojenie z prętów fi 10 co 15 cm ze stali AIII N ST 500S. Pręty rozdzielcze fi 6 co 20 cm. Ściany żelbetowe zagłębione min. 100 cm poniżej poziomu przyległego terenu, wyłożone płytami granitowymi polerowanymi gr 1,5 cm ponad terenem. Nakrywy z płyt granitowych polerowanych gr 2 cm. Izolacja pionowa ścian. Na górnej powierzchni poziomej rozmieścić marki M. Nawierzchnie z kostki brukowej gr 4 cm. Na podsypce cementowo-piaskowej gr 5 cm. Z warstwa odsączającą gr. 20 cm z piasku ubijanego warstwami. Spadek podjazdu 6%, wysokość 112 cm. Balustrady z rur ze stali nierdzewnej (22,70 m) spawane do wbetonowanych wcześniej marek, wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Schody i drzwi – rozbiórka istniejącej kostki brukowej na zaprawie cementowej, Demontaż istniejących drzwi z PCV z naświetlem - kpl. Nawierzchnia na schodach i podeście z płyt kamiennych
- granit płomieniowany antypoślizgowy gr 3 cm (24,210 m)
- podstopnice z granitu polerowanego gr 2 cm (12,995 m2).
Drzwi aluminiowe ocieplane o wysokości 3,12 m wraz z naświetlem (8, 738 m2). Wypełnienie pełne do wysokości 0,9 m. Drzwi wyposażone w uchwyt pionowy oraz zamek kulkowy i samozamykacz, szybę ze szkła bezpiecznego. Szerokość otworu po rozwarciu min. 90 cm otwierane w kierunku podjazdu (prawe).
Przedmiot zamówienia należy wykonać z uwzględnieniem wymagań dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami uniwersalnego projektowania.
Szczegółowy zakres zamówienia określają: dokumentacja (opis techniczny, rzut, przekrój przez podjazd, zagospodarowanie terenu, przekrój balustrady i pochwytów), przedmiar robót, niniejszy opis przedmiotu zamówienia.
2. Zakres zamówienia obejmuje również:
1) przygotowanie terenu budowy,
2) zabezpieczenie terenu budowy,
3) zakup i dostawę materiałów,
4) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
3. Obowiązki i koszty Wykonawcy
Do zakresu obowiązków i kosztów Wykonawcy należy w szczególności:
1) sporządzenie przed rozpoczęciem robót planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
2) oznakowanie prowadzonych robót,
3) zapewnienie mediów niezbędnych do realizacji robót,
4) poniesienie kosztów odbiorów, prób i badań,
5) gospodarowanie odpadami zgodnie z przepisami,
6) zgłaszanie robót zanikających do odbioru (jeżeli wystąpią),
7) sporządzenie kosztorysu powykonawczego.
Koszty realizacji powyższych obowiązków Wykonawca uwzględnia w cenie oferty.
4. Przedmiot zamówienia musi:
1) być zgodny z:
a) właściwymi Polskimi Normami przenoszącymi normy europejskie lub normami równoważnymi, o ile mają zastosowanie do przedmiotu zamówienia, warunkami techniczno-budowlanymi oraz przepisami BHP i ochrony przeciwpożarowej,
b) przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r., poz. 524 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawa Prawo budowlane” oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1213), zwanej dalej: „ustawa o wyrobach budowlanych”,
c) przepisami wykonawczymi do wyżej wymienionych ustaw,
d) wymaganiami dotyczącymi oznakowania CE (Conformité Européenne) lub innymi dokumentami wymaganymi przepisami prawa, dopuszczającymi wyroby do obrotu i stosowania w budownictwie, w tym deklaracjami właściwości użytkowych,
e) zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej,
f) postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ;
2) być wykonany z użyciem materiałów i urządzeń spełniających wymagania funkcjonalne i techniczne określone w SWZ.
5. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, o których mowa w art. 99 ust. 4 i 5 ustawy Pzp lub norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a każdemu odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna w szczególności takie, które:
- zapewniają osiągnięcie nie gorszych parametrów energetycznych, użytkowych i eksploatacyjnych niż opisane w OPZ,
- są kompatybilne z istniejącą infrastrukturą techniczną obiektu,
- spełniają wymagania norm i przepisów obowiązujących na terytorium RP,
- nie powodują zwiększenia kosztów eksploatacji obiektu w stosunku do rozwiązań opisanych w OPZ.
Ciężar wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy, przy czym Zamawiający dokona oceny równoważności wyłącznie w oparciu o kryteria wskazane w dokumentach zamówienia. W przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobowiązany jest wykazać spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego poprzez przedstawienie stosownych dokumentów, w szczególności kart technicznych, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań.
6. Przedmiar robót stanowi podstawę kalkulacji ceny oferty i rozliczenia robót, natomiast dokumentacja oraz OPZ określają w szczególności wymagania techniczne, technologię wykonania oraz wymagania jakościowe dotyczące przedmiotu zamówienia. Wykonawca sporządza kosztorys ofertowy w oparciu o przedmiar robót. Każda pozycja kosztorysu ofertowego musi zawierać cenę jednostkową. Wszystkie wartości należy podawać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia przy sporządzaniu oferty wszystkich wymagań wynikających z dokumentów zamówienia, w zakresie możliwym do ustalenia na etapie przygotowania oferty przy zachowaniu należytej staranności zawodowej.
Rozliczenie robót nastąpi na podstawie kosztorysu powykonawczego oraz faktycznie wykonanych i odebranych ilości robót, ustalonych na podstawie obmiaru robót wykonanych zgodnie z dokumentami zamówienia oraz cen jednostkowych wskazanych w kosztorysie ofertowym.
W przypadku rozbieżności pomiędzy przedmiarem robót a dokumentacją lub OPZ, Wykonawca zobowiązany jest zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku ujawnienia w toku realizacji robót nieujętych w przedmiarze robót, których konieczności wykonania nie można było przewidzieć na etapie przygotowania oferty przy zachowaniu należytej staranności zawodowej oraz na podstawie dokumentów zamówienia i zasad wiedzy technicznej, ich wykonanie może nastąpić wyłącznie po uprzednim zatwierdzeniu przez Zamawiającego oraz zgodnie z postanowieniami projektu umowy dotyczącymi zmian umowy.
7. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania odpadów powstałych w trakcie realizacji zamówienia podmiotom uprawnionym oraz do dostarczenia Zamawiającemu dokumentów potwierdzających ich zagospodarowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
4.5.5.) Wartość części: 212350,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 zamówienia – Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Nowa Sarzyna - budynek filii CKiB w miejscowości Jelna – sołectwo Judaszówka1. Na działce nr ewid. 431 w miejscowości Jelna sołectwo Judaszówka na której znajduje się budynek filii ośrodka kultury należy wykonać następujące roboty budowlane:
Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych ściany z bloczków betonowych wraz z izolacją, nawierzchnia z kostki betonowej gr 4 cm na podbudowie cementowo-piaskowej, (6,0 m2) spadek pochylni 6%. Balustrady podwójne ze stali nierdzewnej, wysokość 112,0 cm zamocowana do zabetonowanych marek (11 m). Okładziny z płyt granitowych polerowanych gr 1,5 cm (6 m2) nakrywy z granitu polerowanego gr 2,0 cm (10 m2).
Przedmiot zamówienia należy wykonać z uwzględnieniem wymagań dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami uniwersalnego projektowania.
Szczegółowy zakres zamówienia określają: dokumentacja (rzut, przekrój przez podjazd, przekrój balustrady i pochwytów), przedmiar robót, niniejszy opis przedmiotu zamówienia.
2. Zakres zamówienia obejmuje również:
1) przygotowanie terenu budowy,
2) zabezpieczenie terenu budowy,
3) zakup i dostawę materiałów,
4) uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
3. Obowiązki i koszty Wykonawcy
Do zakresu obowiązków i kosztów Wykonawcy należy w szczególności:
1) sporządzenie przed rozpoczęciem robót planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
2) oznakowanie prowadzonych robót,
3) zapewnienie mediów niezbędnych do realizacji robót,
4) poniesienie kosztów odbiorów, prób i badań,
5) gospodarowanie odpadami zgodnie z przepisami,
6) zgłaszanie robót zanikających do odbioru (jeżeli wystąpią),
7) sporządzenie kosztorysu powykonawczego.
Koszty realizacji powyższych obowiązków Wykonawca uwzględnia w cenie oferty.
4. Przedmiot zamówienia musi:
1) być zgodny z:
a) właściwymi Polskimi Normami przenoszącymi normy europejskie lub normami równoważnymi, o ile mają zastosowanie do przedmiotu zamówienia, warunkami techniczno-budowlanymi oraz przepisami BHP i ochrony przeciwpożarowej,
b) przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r., poz. 524 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawa Prawo budowlane” oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1213), zwanej dalej: „ustawa o wyrobach budowlanych”,
c) przepisami wykonawczymi do wyżej wymienionych ustaw,
d) wymaganiami dotyczącymi oznakowania CE (Conformité Européenne) lub innymi dokumentami wymaganymi przepisami prawa, dopuszczającymi wyroby do obrotu i stosowania w budownictwie, w tym deklaracjami właściwości użytkowych,
e) zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej,
f) postanowieniami projektu umowy stanowiącego załącznik nr 3 do SWZ;
2) być wykonany z użyciem materiałów i urządzeń spełniających wymagania funkcjonalne i techniczne określone w SWZ.
5. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, o których mowa w art. 99 ust. 4 i 5 ustawy Pzp lub norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a każdemu odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna w szczególności takie, które:
- zapewniają osiągnięcie nie gorszych parametrów energetycznych, użytkowych i eksploatacyjnych niż opisane w OPZ,
- są kompatybilne z istniejącą infrastrukturą techniczną obiektu,
- spełniają wymagania norm i przepisów obowiązujących na terytorium RP,
- nie powodują zwiększenia kosztów eksploatacji obiektu w stosunku do rozwiązań opisanych w OPZ.
Ciężar wykazania równoważności spoczywa na Wykonawcy, przy czym Zamawiający dokona oceny równoważności wyłącznie w oparciu o kryteria wskazane w dokumentach zamówienia. W przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych Wykonawca zobowiązany jest wykazać spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego poprzez przedstawienie stosownych dokumentów, w szczególności kart technicznych, certyfikatów lub innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagań.
6. Przedmiar robót stanowi podstawę kalkulacji ceny oferty i rozliczenia robót, natomiast dokumentacja oraz OPZ określają w szczególności wymagania techniczne, technologię wykonania oraz wymagania jakościowe dotyczące przedmiotu zamówienia. Wykonawca sporządza kosztorys ofertowy w oparciu o przedmiar robót. Każda pozycja kosztorysu ofertowego musi zawierać cenę jednostkową. Wszystkie wartości należy podawać z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.
Wykonawca zobowiązany jest do uwzględnienia przy sporządzaniu oferty wszystkich wymagań wynikających z dokumentów zamówienia, w zakresie możliwym do ustalenia na etapie przygotowania oferty przy zachowaniu należytej staranności zawodowej.
Rozliczenie robót nastąpi na podstawie kosztorysu powykonawczego oraz faktycznie wykonanych i odebranych ilości robót, ustalonych na podstawie obmiaru robót wykonanych zgodnie z dokumentami zamówienia oraz cen jednostkowych wskazanych w kosztorysie ofertowym.
W przypadku rozbieżności pomiędzy przedmiarem robót a dokumentacją lub OPZ, Wykonawca zobowiązany jest zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku ujawnienia w toku realizacji robót nieujętych w przedmiarze robót, których konieczności wykonania nie można było przewidzieć na etapie przygotowania oferty przy zachowaniu należytej staranności zawodowej oraz na podstawie dokumentów zamówienia i zasad wiedzy technicznej, ich wykonanie może nastąpić wyłącznie po uprzednim zatwierdzeniu przez Zamawiającego oraz zgodnie z postanowieniami projektu umowy dotyczącymi zmian umowy.
7. Wykonawca zobowiązany jest do przekazania odpadów powstałych w trakcie realizacji zamówienia podmiotom uprawnionym oraz do dostarczenia Zamawiającemu dokumentów potwierdzających ich zagospodarowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
4.5.5.) Wartość części: 22309,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237001,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 459283,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237001,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540322487
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237001,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22058,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38861,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22058,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REMAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 540322487
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22058,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |