Kompleksowa dostawa gazu ziemnego typu E (wysokometanowego) na potrzeby ogrzewania budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie
PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00524354
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00524354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-01 12:36
- Lokalizacja
- Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2394ea5d-fe0f-4e5f-9127-7a70a9721940
- Identyfikator
- 7220002217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00524354 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego typu E (wysokometanowego) na potrzeby ogrzewania budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450695120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 64
1.5.2.) Miejscowość: Szepietowo-Wawrzyńce
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-210
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@odr-szepietowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://odr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podr.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie doradztwa rolniczego obejmującego działania w zakresie rolnictwa, rozwoju wsi, rynków rolnych oraz wiejskiego gospodarstwa domowego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa dostawa gazu ziemnego typu E (wysokometanowego) na potrzeby ogrzewania budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2394ea5d-fe0f-4e5f-9127-7a70a9721940
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00098282/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Kompleksowa dostawa gazu ziemnego grupy E (wysokometanowego) na potrzeby ogrzewania budynków Podlaskiego ODR w Szepietowie w 2025 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512003
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DAG/ZP.260.18.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa i świadczenie usługi dystrybucji 400 000 kWh gazu ziemnego wysokometanowego, w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r., na potrzeby ogrzewania budynku biurowca Podlaskiego ODR w Szepietowie oraz Ośrodka Szkoleniowego Podlaskiego ODR w Szepietowie, położonych w Szepietowie-Wawrzyńcach pod nr 64. Przez kompleksową dostawę paliwa gazowego Zamawiający rozumie jednoczesne zapewnienie dostawy paliwa gazowego i usługi dystrybucyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09123000-7 - Gaz ziemny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
65210000-8 - Przesył gazu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |