„Naprawy powierzchniowe ulic w ramach bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Podkowa Leśna” - ulica Sosnowa na odcinku od ul. Bukowej do ul. Dębowej
Miasto Podkowa Leśna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360136
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360136/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 09:28
- Lokalizacja
- Podkowa Leśna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-891edef3-195d-4c98-b0ad-f97cbcffb1d1
- Identyfikator
- 5291809280
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360136 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Naprawy powierzchniowe ulic w ramach bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Podkowa Leśna” - ulica Sosnowa na odcinku od ul. Bukowej do ul. Dębowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Podkowa Leśna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269338
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akacjowa 39/41
1.5.2.) Miejscowość: Podkowa Leśna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-807
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.cichonska@podkowalesna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkowalesna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://podkowalesna.ezamawiajacy.pl/pn/podkowalesna/demand/297327/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Naprawy powierzchniowe ulic w ramach bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Podkowa Leśna” - ulica Sosnowa na odcinku od ul. Bukowej do ul. Dębowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-891edef3-195d-4c98-b0ad-f97cbcffb1d1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360136
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037614/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Naprawy powierzchniowe ulic w ramach bieżżcego utrzymania dróg na terenie Miasta Podkowa Leśna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Naprawy powierzchniowe ulic w ramach bieżącego utrzymania dróg na terenie Miasta Podkowa Leśna” - ulica Sosnowa na odcinku od ul. Bukowej do ul. Dębowej
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie naprawy powierzchniowej drogi polegającej na wykonaniu wzmocnienia konstrukcji nawierzchni ulicy Sosnowej na odcinku od ul. Bukowej do ul. Dębowej o długości około 480 m i szerokości 3,50 m, poprzez wykonanie podbudowy, ułożenie destruktu asfaltowego oraz wykonanie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178350 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 244770 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178350 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROBOKOP Grzegorz Leonowicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291721467
7.3.3) Ulica: Dębowa 8/45
7.3.4) Miejscowość: Milanówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-822
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178350 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |