Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Tomaszowie Lubelskim
Miasto Tomaszów Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360161
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 09:34
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a744efbb-a892-4c14-9953-7bee9a54ccdf
- Identyfikator
- 9211981749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360161 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych
w Tomaszowie Lubelskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tomaszów Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 57
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tomaszow-lubelski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tomaszow-lubelski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a744efbb-a892-4c14-9953-7bee9a54ccdf1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnychw Tomaszowie Lubelskim
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a744efbb-a892-4c14-9953-7bee9a54ccdf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074137/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Tomaszowie Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301938
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem przedsięwzięcia jest inwestycja, która obejmuje przebudowę drogi
dojazdowej do pól uprawnych w miejscowości Tomaszów Lubelski mieszczącego się
w istniejącym pasie drogi gminnej na działce o numerze ewidencyjnym 31, 28/2
W zakres opracowania wchodzą następujące asortymenty robót:
• Roboty przygotowawcze i pomiarowe.
• Regulacja studni kanalizacyjnych.
• Rozbiórka nawierzchni z płyt betonowych.
• Wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki przy mechanicznym załadowaniu i
wyładowaniu.
• Roboty ziemne przy ukształtowaniu terenu i wykonania koryta pod warstwy
konstrukcyjne nawierzchni.
• Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni.
• Ułożenie krawężników
• Wykonanie w/wy wiążącej nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych.
• Wykonanie w/wy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych.
• Roboty wykończeniowe – plantowanie poboczy.
• Oznakowanie pionowe.
4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229736,63 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281041,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229736,63 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA MICHAŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (dawniej: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123506083
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229736,63 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |