Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360236
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360236/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 09:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneTynkowanieKładzenie terakotyKładzenie glazuryKładzenie podłógBetonowanie bez zbrojeniaRoboty murarskieInstalowanie drzwiRoboty malarskieRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne gazowe

Wykonawcy

14 przyznanych

MACIEJ ŁOZIŃSKIReczpol, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360236 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.lu@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont lokali mieszkalnych kwater internatowych i kwater przed ponownym zasiedleniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc77177d-96ee-4e75-b22e-0fb9642281e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360236

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00619195/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.138 Remont lokali/kwater mieszkalnych przed ponownym zasiedleniem OR Lublin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267858

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BP-DZP.2616.79.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2161660,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Biała Podlaska, Kolejowa 5 m8,
Biała Podlaska, Kolejowa 5 m17,
Biała Podlaska, Kopernika 1A m1,
Biała Podlaska, Wroczyńskiego 11 m67,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 189833,65 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Chełm, Szpitalna 11 m18,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 21630,66 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dęblin, Kowalskiego 2 m19,
Dęblin, Kowalskiego 4 m20,
Dęblin, Kowalskiego 6 m24,
Dęblin, Urbanowicza 10 m16,
Dęblin, Urbanowicza 11 m24,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 400656,67 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Grójec, Laskowa 6A m10,
Grójec, Laskowa 6A m16,
Grójec, Laskowa 6A m19,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 190895,31 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Hrubieszów, Dwernickiego 4J m12,
Hrubieszów, Dwernickiego 4J m16,
Hrubieszów, Żeromskiego 29H m12,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 130994,06 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jarosław, Reymonta 2 m10,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 49039,18 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lublin, Rodakiewicza 5 m108,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 21158,24 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nowa Dęba, Kwiatkowskiego 7 m12,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 7769,03 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nisko, Modrzewiowa 3C m4,
Nisko, Modrzewiowa 3C m9,
Nisko, Modrzewiowa 3C m19

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 105866,90 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przemyśl, Lwowska 32G m17,
Przemyśl, Lwowska 32G m25,
Przemyśl, Lwowska 32G m28,
Przemyśl, Lwowska 32H m46,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 204173,18 PLN

Część 11

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Radom, Sadków 1 m4,
Radom, Sadków 1 m22,
Radom, Sadków 5 m6,
Radom, Sadków 5 m43,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45431200-9 - Kładzenie glazury

4.5.5.) Wartość części: 219980,55 PLN

Część 12

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rzeszów, Dunikowskiego 31 m4,
Rzeszów, Dunikowskiego 33 m21,
Rzeszów, Reformacka 7 m6,
Rzeszów, Reformacka 7 m26,
Rzeszów, Reformacka 7 m33,
Rzeszów, Reformacka 7 m35,
Rzeszów, Strażacka 42/26A,
Rzeszów, Św. Kingi 10 m2,
Rzeszów, Św. Kingi 12 m3,,
Rzeszów, Św. Rocha 39A m18,
Rzeszów, Widokowa 2 m21

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 427671,66 PLN

Część 13

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Siedlce, Armii Krajowej 9 m11,
Siedlce, 10 Lutego 15B m89,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 38822,20 PLN

Część 14

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamość, Koszary 14A m12,
Zamość, Koszary 14A m16,
Zamość, Piłsudskiego 22 m 10

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45431200-9 - Kładzenie glazury

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45262350-9 - Betonowanie bez zbrojenia

45262522-6 - Roboty murarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45442100-8 - Roboty malarskie

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.5.) Wartość części: 153169,40 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42369,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59769,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42369,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Instavolt Maciej Łoziński , Reczpol 80a, 37-755 Krzywcza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7952565977

7.3.3) Ulica: Reczpol 80a

7.3.4) Miejscowość: Krzywcza

7.3.5) Kod pocztowy: 37-755

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42369,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 11

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 13

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 14

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane