Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Odbudowa muru oporowego w ciągu drogi powiatowej nr 1429S Stryszawa - Lachowice - Koszarawa w km 2+792 do km 2+858 w Koszarawie"
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360329
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 10:19
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2289060a-17f7-491b-9903-95990de1f99a
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360329 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Odbudowa muru oporowego w ciągu drogi powiatowej nr 1429S Stryszawa - Lachowice - Koszarawa w km 2+792 do km 2+858 w Koszarawie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 338605000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2289060a-17f7-491b-9903-95990de1f99a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Odbudowa muru oporowego w ciągu drogi powiatowej nr 1429S Stryszawa - Lachowice - Koszarawa w km 2+792 do km 2+858 w Koszarawie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2289060a-17f7-491b-9903-95990de1f99a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00013743/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Odbudowa muru oporowego w ciągu drogi powiatowej nr 1429S Stryszawa - Lachowice - Koszarawa w km 2+792 do km 2+858 w Koszarawie"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00345398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.31.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: "Odbudowa muru oporowego w ciągu drogi powiatowej nr 1429S Stryszawa - Lachowice - Koszarawa w km 2+792 do km 2+858 w Koszarawie".
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w:
1) Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 5 do SWZ,
2) Standardy organizacji dokumentacji przekazywanej do PZD – Załącznik nr 6 do SWZ,
3) Projekt umowy – Załącznik nr 4 do SWZ.
3. Zamawiający nie wskazuje czynności w zakresie realizacji zamówienia, które będą wykonywane przez osoby zatrudniane przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust. 1 pkt 1) ustawy pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.W niniejszym postępowaniu nie złożono żadnych ofert. Z tego względu, Zamawiający zobowiązany był unieważnić przedmiotowe postępowanie, na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 266 ustawy pzp.
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |