„Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju”

Miasto Jastrzębie-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360395
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 10:33
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b7ec3882-036b-4f86-917b-627241d87fe0
Identyfikator
6332216615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty inżynieryjne i budowlaneMontaż konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ LATOCHATarnów, PL · lot 0
30 354,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360395 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 21
w Jastrzębiu-Zdroju”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324785133

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością, przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego nr 21
w Jastrzębiu-Zdroju”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7ec3882-036b-4f86-917b-627241d87fe0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042264/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.81 Wykonanie pochylni dla osób z niepełnosprawnością przy wejściu głównym do Przedszkola Publicznego Nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250731

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.71.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 19718,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu dostosowanie wejścia głównego budynku Publicznego Przedszkola nr 21, w Jastrzębiu-Zdroju, dla potrzeb osób
z niepełnosprawnością. Zadanie polega na wykonaniu stalowej pochylni wraz z balustradą.

Przedmiotowa inwestycja obejmować będzie następujące roboty:
 Demontaż istniejących klombu z balustradą.
 Pomiary geodezyjne wytyczenie w terenie.
 Rozebranie nawierzchni z kostki brukowej.
 Wyrównanie istniejącej podbudowy.
 Budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych wzdłuż elewacji budynku, podzielonej spocznikami zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. (ze zmianami).
 Roboty wykończeniowe.
 Nowe balustrady ochronne i poręcze.
 Instalacje bezpieczeństwa (dzwonek przywoławczy).
 Pomiar powykonawczy.
 Uporządkowanie terenu.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna (załącznik nr 8 do SWZ), tj.:
 projekt techniczny
 przedmiary robót
 Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR)
 wzór umowy
 katalog ocen materiałów, technologii i urządzeń

Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30354,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30354,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30354,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOM-FRA Tomasz Latocha

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9930243486

7.3.3) Ulica: ul. Bolesława Krzywoustego 10

7.3.4) Miejscowość: Tarnów

7.3.5) Kod pocztowy: 33-100

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30354,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane