BUDOWA ZESPOŁU GARAŻY DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DWÓCH WIAT ŚMIETNIKOWYCH PRZY UL. WARSZAWSKIEJ 3 I 5 W RÓŻANIE

GMINA RÓŻAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360514
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360514/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 11:00
Lokalizacja
Różan, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3ef507da-d6cf-4bfb-955c-25460913a260
Identyfikator
7571479991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

BARTOSZ BORKOWSKIOstrołęka, PL · lot 0
618 220,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360514 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA ZESPOŁU GARAŻY DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DWÓCH WIAT ŚMIETNIKOWYCH PRZY UL. WARSZAWSKIEJ 3 I 5 W RÓŻANIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RÓŻAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Obrońców Różana 4

1.5.2.) Miejscowość: Różan

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminarozan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozan.bipgminy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ef507da-d6cf-4bfb-955c-25460913a260

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA ZESPOŁU GARAŻY DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DWÓCH WIAT ŚMIETNIKOWYCH PRZY UL. WARSZAWSKIEJ 3 I 5 W RÓŻANIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ef507da-d6cf-4bfb-955c-25460913a260

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360514

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068867/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 BUDOWA ZESPOŁU GARAŻY DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DWÓCH WIAT ŚMIETNIKOWYCH PRZY UL. WARSZAWSKIEJ 3 I 5 W RÓŻANIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256030

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego p.n.: „BUDOWA ZESPOŁU GARAŻY DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DWÓCH WIAT ŚMIETNIKOWYCH PRZY UL. WARSZAWSKIEJ 3 I 5 W RÓŻANIE”.
Szczegółowy zakres robót oraz opis sposobu realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót stanowiące załączniki Nr 11 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 10 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 618220,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1150222,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 618220,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe BORKOWSKI Bartosz Borkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 758-236-11-58

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 618220,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane