Utworzenie placu integracji pokoleniowej w Pełczycach.
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI PEŁCZYCKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360533
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 11:04
- Lokalizacja
- Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-11a33ac2-e19b-496d-9a63-224fdf0c4bd6
- Identyfikator
- 5941479960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360533 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie placu integracji pokoleniowej w Pełczycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZIEMI PEŁCZYCKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 812345561
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: STAROGRODZKA 10
1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957685038
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: d.kusal@pelczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/st.pzp
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13369741.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie placu integracji pokoleniowej w Pełczycach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11a33ac2-e19b-496d-9a63-224fdf0c4bd6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00302832/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utworzenie placu integracji pokoleniowej w Pełczycach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 dla Interwencji I.13.1 LEADER / Rozwój lokalny kierowany przez społeczność (RLKS) – Komponent wdrażanie LSR w ramach celu nr C.2 LSR: „Zasoby regionu podstawą do zrównoważonego rozwoju”, w przedsięwzięciu P.2.1. „Dostępność infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej”, w zakresie poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327159
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 691648,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych związanych z wykonaniem zadania inwestycyjnego pn. „Utworzenie placu integracji pokoleniowej w Pełczycach” tj. budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu w Pełczycach, ul. Ogrodowa Dz. Geod. Nr 431/2; obręb 320205_4.0009 gmina Pełczyce” zgodnie z zakresem robót przedstawionym w Projekcie Technicznym, Wykonawczym i przedmiarze robót.
Dokładny zakres robót określa Szczegółowa Specyfikacja Techniczna.
Zakres robót objętych SST został przedstawiony w następujących opracowaniach Projektu Budowlano-wykonawczego i Przedmiarze robót:
1) Dokumentacja projektowa – Zagospodarowanie terenu z elementami projektu arch.-bud.
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne
3) Przedmiary robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez Wykonawcę:1. KS Usługi Ogólnobudowlane Koza Szymon, ul. Sienkiewicza 7, 74-101 Gryfino okres gwarancji i rękojmi 60 miesięcy z ceną brutto: 1 498 518,84 zł.
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 850 728,23 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia i dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
Uzasadnienie prawne: - na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1498518,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1498518,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |