Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.
Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360566
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 11:12
- Lokalizacja
- Wiązowna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ad1de582-522e-4f5b-b2ba-0257f22683b3
- Identyfikator
- 5322002036
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360566 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142011670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zagórze k/Warszawy
1.5.2.) Miejscowość: Wiązowna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-462
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@centrumzagorze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.centrumzagorze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/centrumzagorze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
spółka z udziałem jednostki samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup oraz sukcesywna dostawa oleju opałowego do kotłowni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o. o. w szpitalach w Zagórzu oraz w Otwocku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad1de582-522e-4f5b-b2ba-0257f22683b3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305508
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 16/ZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa lekkiego oleju opałowego do celów grzewczych i podgrzewania wody do kotłowni w:
a)
Szpital w Zagórzu, 05-462 Wiązowna – 2 kotłownie;
b)
Szpital w Otwocku, ul. Kochanowskiego 27/29 (wjazd od ul. Borowej) – 1 kotłowania;
Szacowana ilość oleju opałowego: 140 000 litrów.
2. Olej opałowy lekki musi spełniać następujące wymagania (gdziekolwiek wskazano normy dopuszcza się normy równoważne):
a) Wartość opałowa wg normy - min. 42,6 MJ/kg
b) Gęstość w 15°C wg normy - max 860 kg/m3
c) Zawartość siarki wg normy - max 0, % m/m10
d) Temperatura zapłonu wg normy - pow. 56 Cº
e) Temperatura płynięcia wg normy - max nie wyższa niż – 20 Cº
f) Zawartość wody wg normy- max 200 mg/kg
g) Pozostałość po spopieleniu wg normy - max 0,01% m/m
3. Maksymalny termin dostawy: 24 h od momentu zgłoszenia.
4. Rozliczenia będą następowały na podstawie dowodów dostawy.
5. Potwierdzenie dostawy: do każdej partii oleju Wykonawca dołączy dowód dostawy- dokument ten będzie podstawą wystawienia faktury.
6. Do dokumentu wskazanego w ust. 6 Wykonawca dołączy również numer referencyjny zgłoszenia SENT oraz numer klucza KR dotyczące realizowanej dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 635417 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 661248 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 635417 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANSBIK SP Z.O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5322073869
7.3.4) Miejscowość: Stary Zambrzyków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 635417 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |