Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Miejskiego prowadzonych przez Gminę Recz w roku szkolnym 2026/2027

GMINA RECZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360571
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360571/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-24 11:13
Lokalizacja
Recz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4410323-66f6-425e-81a0-8471565d93ea
Identyfikator
5941535345
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi opieki dziennej nad dziećmi

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
285 180 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360571 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Miejskiego prowadzonych przez Gminę Recz w roku szkolnym 2026/2027

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RECZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966941

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratuszowa 17

1.5.2.) Miejscowość: Recz

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-210

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: recz@recz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.recz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarecz.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Miejskiego prowadzonych przez Gminę Recz w roku szkolnym 2026/2027

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4410323-66f6-425e-81a0-8471565d93ea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360571

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025748/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej w Reczu i Przedszkola Miejskiego w Reczu w roku szkolnym 2026/2027

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1. Dowóz uczniów z terenu gminy Recz do Szkoły Podstawowej w Reczu i Przedszkola Miejskiego w Reczu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu w roku szkolnym 2026/2027.
2. Przewozy należy zapewnić we wszystkie dni, w których odbywają się w szkole zajęcia dydaktyczne, wychowawcze lub opiekuńcze z uwzględnieniem warunku, że dzieciom dojeżdżającym do przedszkoli należy zapewnić dojazd i powrót w okresie ferii zimowych i przerw świątecznych oraz w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych w szkołach, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 11 sierpnia 2017 r. (tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1211).
3. Wykonawca zapewnia opiekę w czasie przewozu dzieci i uczniów. W tym celu Wykonawca zobowiązany będzie do zatrudnienia odpowiedniej ilości opiekunów - minimum jeden opiekun na jeden pojazd. W przypadku powtarzających się zgłoszeń do Zamawiającego o niedostatecznej opiece nad dziećmi, Wykonawca zobowiązany będzie do zwiększenia ilości opiekunów. Opiekun jest odpowiedzialny za dzieci i młodzież do momentu przekazania dzieci opiekunom wyznaczonym przez dyrektorów placówek bądź opiekunom prawnym. Zamawiający wyklucza możliwość łączenia funkcji kierowcy i opiekuna.
4. Usługa przewozu dotyczy uczniów z miejscowości: Recz, Jarostowo, Pamięcin, Żeliszewo, Lubieniów, Grabowiec, Nętkowo, Sicko, Sokoliniec, Rybaki, Suliborek, Sulibórz, Słutowo, Wielgoszcz, Pomień, Rajsko.
5. Przewóz obejmuje odbiór i dowóz dziecka z miejscowości jego zamieszkania do szkoły lub przedszkola i z powrotem.
6. Usługa będzie realizowana w ramach zakupu przez zamawiającego biletów miesięcznych, uprawniających uczniów szkoły podstawowej i przedszkola do korzystania z usług przewozu oferowanych przez Wykonawcę. Podstawę rozliczenia stanowi liczba faktycznie zakupionych przez zamawiającego biletów miesięcznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285180 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366660 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285180 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wlkp. Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992663751

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wlkp.

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285180 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi