Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej
GMINA SZCZYTNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 11:16
- Lokalizacja
- Szczytna, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63c0391b-2898-4355-81c3-edea97cbebea
- Identyfikator
- 8831678051
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360588 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZCZYTNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718171
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 42
1.5.2.) Miejscowość: Szczytna
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 8683 305
1.5.8.) Numer faksu: 74 8683 020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szczytna@szczytna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.szczytna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63c0391b-2898-4355-81c3-edea97cbebea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność wynikająca z przepisów ustawy o samorządzie gminnym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63c0391b-2898-4355-81c3-edea97cbebea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036529/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa dostepu do małej infrastruktury publicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach programu : Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027), Nazwa lokalnej Grupy działania: Stowarzyszenie Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325456
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia:
„Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej”
2. Kody Wspólnego Słownika Zamówień:
Główny Kod CPV – 45000000-7 Roboty budowlane
3. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.: „Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej” dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach programu : Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027), Nazwa lokalnej Grupy działania: Stowarzyszenie Kłodzka Wstęga Sudetów – Lokalna Grupa Działania.
Szczegółowy zakres wyżej wymienionych robót budowlanych, zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót – jako materiał pomocniczy, stanowiące załączniki do SWZ.
4. Zamówienie nie zostało podzielone na części.
5.
UWAGA! Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej. Termin wizji 14.07.2026 r. godz. 10:00. Wizja jest obligatoryjna. Siedziba Zamawiającego ul. Wolności 42, 57-330 Szczytna ( sala posiedzeń, 2 piętro ) oraz wyjście w teren. Wizja lokalna będzie przeprowadzona w obecności pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Szczytnej ( tel. 74 86 83 305 ). Osoby reprezentujące Wykonawcę, które nie są uprawnione do jego samodzielnej reprezentacji (zgodnie z dokumentami rejestrowymi KRS/CEIDG), zobowiązane są przedłożyć przedstawicielowi Zamawiającego przed rozpoczęciem wizji pisemne pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawcy podczas tej wizji. Pełnomocnictwo musi być podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy. Osoba biorąca udział w wizji lokalnej musi posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem w celu weryfikacji danych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia w/w postępowania: na przedmiotowe postępowanie nie wpłynęły w wyznaczonym terminie żadne oferty| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |