Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360599
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360599/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-24 11:19
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0bb764e-0268-4795-aaa9-2c59a4d5988f
Identyfikator
8520803703
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt gaśniczyOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiGaśnice

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
104 488,5 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE 'SUPRON 3' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRadom, PL · lot 1
149 695 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE SPRZĘT-POŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 2
182 937,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360599 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810060937

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Narutowicza 17 B

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-240

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rziszczecin.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rziszczecin.wp.mil.pl/pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rziszczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0bb764e-0268-4795-aaa9-2c59a4d5988f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360599

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00114039/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00394381

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 58/D/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach części I jest Zakup należności mundurowych dla Wojskowych Straży Pożarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
„Zestawieniu przedmiotu zamówienia – Specyfikacji technicznej” dla części I zamówienia - załącznik nr 9.1 do SWZ;

4.5.3.) Główny kod CPV: 35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

4.5.5.) Wartość części: 140000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach części II jest Zakup podręcznego sprzętu gaśniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w „Zestawieniu przedmiotu zamówienia – Specyfikacji technicznej” dla części II zamówienia - załącznik nr 9.2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35111300-8 - Gaśnice

4.5.5.) Wartość części: 300000 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w ramach części III jest Zakup wyposażenia dla Wojskowych Straży Pożarnych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w „Zestawieniu przedmiotu zamówienia – Specyfikacji technicznej” dla części III zamówienia - załącznik nr 9.3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

4.5.5.) Wartość części: 210000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 102889,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102889,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 102889,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne SPRZĘT – POŻ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542738220

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104488,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149695 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185432,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149695 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH SUPRON 3 SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482224948

7.3.4) Miejscowość: Radom

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149695 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182937,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189843,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182937,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne SPRZĘT – POŻ Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542738220

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182937,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy