Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego
POWIAT MIELECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-24 11:30
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-330d6b80-52b9-4c14-8c09-9b56ac9a0bd3
- Identyfikator
- 8171980506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360649 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MIELECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 7800400
1.5.8.) Numer faksu: 17 7800530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-mielecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-mielecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,230233,5af7d2c94cb126b9cd5b485c4a0732fc.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-330d6b80-52b9-4c14-8c09-9b56ac9a0bd3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056064/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach i na terenach przyległych do budynków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WA.272.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 894113,76 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 767014,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę usług dla Zamawiającego w zakresie sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego oraz wykonywanie usług odśnieżania (powierzchnie wewnątrz budynków, tereny zielone, parkingi i chodniki) przy użyciu własnego personelu, własnym sprzętem i własnymi środkami czystości wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych.2. Część I – Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach przy ul. Wyspiańskiego 6 i ul. Sękowskiego 2b oraz na terenach przyległych do tych budynków.
3.Składanie ofert częściowych możliwe jest wyłącznie w zakresie w jakim zamówienie zostało podzielone na Części. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną lub obie Części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. Zamówienie udzielane będzie odrębnie dla każdej Części zamówienia niezależnie od siebie.
4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (Część nr I ) oraz Załącznik 4 do SWZ – Projekt umowy(Część nr I ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 592017,61 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie przez Wykonawcę usług dla Zamawiającego w zakresie sprzątania i bieżącego utrzymywania czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do budynków stanowiących własność Powiatu Mieleckiego oraz wykonywanie usług odśnieżania (powierzchnie wewnątrz budynków, tereny zielone, parkingi i chodniki) przy użyciu własnego personelu, własnym sprzętem i własnymi środkami czystości wraz z zapewnieniem środków czystości i środków higienicznych.2. Część II – Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na terenach przyległych do tych budynków Przychodni Zdrowia, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej i Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Mielcu.
3. Składanie ofert częściowych możliwe jest wyłącznie w zakresie w jakim zamówienie zostało podzielone na Części. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną lub obie Części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. Zamówienie udzielane będzie odrębnie dla każdej Części zamówienia niezależnie od siebie.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ (Część nr II) oraz Załącznik 4 do SWZ – Projekt umowy(Część nr II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90919200-4 - Usługi sprzątania biur
90911300-9 - Usługi czyszczenia okien
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.5.) Wartość części: 174682,91 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174132,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285191,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174132,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma „ROKO” Bąk Małgorzata
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TOP-SERVIS” Bąk Mirosław
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8171399898
7.3.3) Ulica: Chorzelów 196
7.3.4) Miejscowość: Mielec
7.3.5) Kod pocztowy: 39-300
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174132,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-08-01 do 2027-07-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |