Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych Sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.

GMINA SŁUPNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360665
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360665/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 11:33
Lokalizacja
Słupno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b48c5261-7f52-4ed8-8170-2e7c944055ac
Identyfikator
7743213464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z salami gimnastycznymiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty inżynieryjne i budowlaneNaprawa i konserwacja dachówInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360665 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych Sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPNO

1.3.) Oddział zamawiającego: Wójt Gminy Słupno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015997

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Miszewska 8A

1.5.2.) Miejscowość: Słupno

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-472

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@slupno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugslupno.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b48c5261-7f52-4ed8-8170-2e7c944055ac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych Sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b48c5261-7f52-4ed8-8170-2e7c944055ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360665

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047760/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie - Poprawa standardów technicznych i energetycznych sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00333286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BFZ.271.1.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Modernizacja sali sportowej wraz z zapleczem sanitarno-szatniowym przy Szkole Podstawowej w Słupnie – Poprawa standardów technicznych i energetycznych Sali sportowej w Szkole Podstawowej w Słupnie”
2. Zamówienie swym zakresem obejmuje:
1) wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej z niezbędnymi uzgodnieniami i uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę/przyjęcia bez sprzeciwu, przez Starostę Płockiego zgłoszenie wykonania robót budowlanych;
2) realizacja robót budowlanych dla zakresu zamówienia określonego w Programie Funkcjonalno-Użytkowym i na podstawie opracowanej dokumentacji.
Zamówienie obejmuje również w szczególności: wykonanie niezbędnych do właściwego wykonania zamówienia prac przedprojektowych i opracowań, uzyskanie wszelkich zgód opinii i decyzji umożliwiających rozpoczęcie robót budowlanych, pełnienie nadzoru autorskiego, a także uzyskanie decyzji administracyjnej pozwolenia na użytkowanie zgodnie z obowiązującym prawem lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu w sprawie przystąpienia do użytkowania, dla zadania, o którym mowa w ust. 1.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
1) Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ;
2) Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – załącznik nr 2 do SWZ;
3) Program Funkcjonalno-Użytkowy – załącznik nr 15 do SWZ;
4) Ocena stanu technicznego – załącznik nr 16 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu w terminie składania ofert nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane