Dostawa sprzętu informatycznego
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00524427
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00524427/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-01 12:52
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9f76c07-1d9c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6750000088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Stacje roboczeKomputery przenośneMonitory ekranoweUkłady chłodząceMyszka komputerowaKlawiatury komputeroweSłuchawkiPamięci do przechowywania danych
Wykonawcy
5 przyznanych
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00524427 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu informatycznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Krakowski Instytut Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387116932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakopiańska 73
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-418
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 122618324
1.5.8.) Numer faksu: +48 122660870
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kit.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kit.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kit.lukasiewicz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność badawcza, naukowa oraz przemysłowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu informatycznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9f76c07-1d9c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524427
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344942
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/4/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52313,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Komputer typu stacja robocza – 1 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 30214000-2 - Stacje robocze
4.5.5.) Wartość części: 14634,15 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Przenośne stanowisko do optymalizacji prac projektowych – 1 szt.• Laptop A – 2 szt.
• Laptop C – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.5.) Wartość części: 30081,30 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Monitor – 2 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 30231300-0 - Monitory ekranowe
4.5.5.) Wartość części: 2095,93 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Wentylatory do procesorów stacji roboczych – 10 szt.4.5.3.) Główny kod CPV: 31140000-9 - Układy chłodzące
4.5.5.) Wartość części: 1341,46 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
• Klawiatura + myszka (zestaw) bezprzewodowe -1 szt.• Mysz bezprzewodowa typ I – 7 szt.
• Mysz bezprzewodowa typ II - 1 szt.
• Trackball - manipulator kulkowy - 1 szt.
• Słuchawki - 2 szt.
• Dysk zewnętrzny – 1Tb - 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30237410-6 - Myszka komputerowa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
32342100-3 - Słuchawki
30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych
4.5.5.) Wartość części: 4160,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie części I na podstawie art. 255 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych – wybrany Wykonawca uchylił się od podpisania umowy.
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |