Remont czterech łazienek (dla chłopców i dziewcząt) na parterze i I piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Świnoujściu – pawilon D
Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Świnoujściu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360741
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360741/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 11:50
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-93ba600a-638e-4af8-b9b6-064cda133d23
- Identyfikator
- 8551498810
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360741 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont czterech łazienek (dla chłopców i dziewcząt)
na parterze i I piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Świnoujściu – pawilon D
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Świnoujściu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000211837
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna, 1
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 3212881
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp4.swinoujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp4.swinoujscie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-93ba600a-638e-4af8-b9b6-064cda133d231.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont czterech łazienek (dla chłopców i dziewcząt)na parterze i I piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 w Świnoujściu – pawilon D
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93ba600a-638e-4af8-b9b6-064cda133d23
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360741
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00305599/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont czterech łazienek na I piętrze w budynku szkoły Podstawowej nr 4 w Świnoujściu – pawilon D
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00319284
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.231.1.RB.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych obejmujących remont czterech toalet na parterze i I piętrze budynku Szkoły Podstawowej nr 4 Świnoujściu”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentacji zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia odpowiada następującym kodom:
Główny kod CPV:
Roboty ogólnobudowlane – CPV 45453000-7
Roboty instalacyjne sanitarne – CPV 45332000-3
Roboty instalacyjne elektryczne – CPV 45310000-
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty albo oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, wobec czego zachodzi przesłanka określona w art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215250 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |