„Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk”

Gmina Szreńsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360744
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360744/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 11:51
Lokalizacja
Szreńsk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a0bf99c3-a4cb-450f-8187-4ee0b032b801
Identyfikator
5691820486
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógObiekty rekreacyjneRoboty budowlane w zakresie altan

Wykonawcy

2 przyznane

RAFAŁ KRAWCEWICZŻuromin, PL · lot 0
176 000 PLN
RAFAŁ KRAWCEWICZŻuromin, PL · lot 1
44 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360744 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szreńsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378462

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kanoniczny 10

1.5.2.) Miejscowość: Szreńsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-550

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 23 653 40 38

1.5.8.) Numer faksu: 23 653 40 38 wew. 24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szrensk@szrensk.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szrensk.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a0bf99c3-a4cb-450f-8187-4ee0b032b801

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0bf99c3-a4cb-450f-8187-4ee0b032b801

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360744

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054392/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie wspólfinansowane w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261582

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.ZP.271.2.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 184880,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zam. jest „Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk”Cz. I. „Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk” w miejsc. Mostowo, Pączkowo, Przychód, Rochnia.Zakres robót obejmuje mn.: stopy fundamentowe,konstrukcja nośna wiaty,pokrycie dachowe, posadzka i utwardzenie przed altanką z kostki brukowej, wyposażenie. Szczegółowy opis przed. Zam. dla obu Części znajduje się w projektach budowlanych, SSTWiORB, SWZ (pomocniczo w przedmiarach robót..) stan. integralną część umowy, przy czym dokumenty te należy interpretować jako wzajemnie się uzupełniające. Zał. do SWZ: nr 10 przedmiary robót: 10 a, 10 b, 10c, 10d udostępnione są jedynie poglądowo …nr 11 zawierający projekty budowlane: 11a, 11b, 11c, 11d, Zał. 12 szczegółowe specyfikacje techniczne. Wykonawca zobowiązany jest do: 1)stosowania w czasie realizacji zamówienia wszelkich obowiązujących przepisów z zakresu prawa budowlanego, BHP, ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ppoż. oraz zapewnienia stałego nadzoru technicznego. Wykonawca jest zobowiązany pokryć wszelkie opłaty i kary nałożone przez właściwe podmioty, organy i instytucje za dokonane przez Wykonawcę złamanie prawa, przekroczenie norm i przepisów w trakcie realizacji umowy oraz zawinione zaniedbania, 2)w czasie realizacji robót, utrzymanie terenów budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwanie i składowanie wszelkich urządzeń pomocniczych i zbędnych materiałów, odpadów oraz niepotrzebnych urządzeń prowizorycznych w zabezpieczonym miejscu, 3)terminowe i prawidłowe wyk. przedmiotu umowy, i przekazanie do eksploatacji przedmiotu umowy, 4)takiego zorganizowania dostaw materiałów i urządzeń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, aby zapewnić nieprzerwane prowadzenie robót budowlanych, 5)zapewnienie na własny koszt bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót..,6)zapewnienie dozoru mienia na terenie robót na własny koszt, obsługi geodezyjnej przez uprawnione służby geodezyjne, ponoszenia kosztów pełnej obsługi geodezyjnej wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 1 egzemplarzu.10)wyk. przedmiotu umowy z materiałów odpowiadających wymaganiom co do jakości wyrobom dopuszczonym do stosowania w budownictwie zgodnie z PBudowlane i pozostałymi przepisach prawa 11)dostarczenie na każde żądanie Zamawiającego dokumentów potwierdzających parametry techniczne..12)zapewnienie czystości i porządku na trenie budowy, 13)ponoszenie pełnej odpowiedzialności za stan i przestrzeganie przepisów bhp, ochronę ppoż. i dozór mienia na terenie robót, jak i za wszelkie szkody powstałe w trakcie trwania robót …14) ponoszenie pełnej odpowiedzialności za stosowanie i bezpieczeństwo wszelkich działań prowadzonych na terenie robót i poza nim..,15)ponoszenia pełnej odpowiedzialności za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałe w związku z prowadzonymi robotami, w tym także ruchem pojazdów, 16)ponoszenie odpowiedzialności za wszelkie szkody będące następstwem niewykonania lub nienależytego wykonania przedmiotu umowy, ,17)tereny budowy przylegają do terenów z zabudową zagrodową i mieszkaniową, Wykonawca będzie realizować roboty w sposób powodujący minimalną niedogodność dla mieszkańców…18)zabezpieczenie instalacji, urządzeń i obiektów na terenie robót i w jej bezpośrednim otoczeniu..19)wszystkie napotkane przewody podziemne na trasach wykonywanych wykopów, mają być zabezpieczone przed uszkodzeniem, a w razie potrzeby podwieszone w sposób zapewniający ich użytkowanie,20)dbanie o porządek na terenie..,21) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót…)kompletowanie w trakcie realizacji robót wszelkiej dokumentacji zgodnie z przepisami Prawa bud.23)usunięcie wszelkich wad i usterek stwierdzonych przez w trakcie trwania robót w terminie nie dłuższym niż termin technicznie uzasadniony i konieczny do ich usunięcia,24)niezwłoczne informowanie Zamawiającego o problemach technicznych...25)na 2 dni przed podpisaniem umowy, przedłożenia kosztorysu ofertowego..26)zapewnienie własnym staraniem i na własny koszt mediów…27)ochrony znaków geodezyjnych, …28)usuwanie na bieżąco z terenu budowy zbędnych materiałów, odpadów i śmieci, utylizacje odpadów budowlanych pochodzących z wykonania robót, łącznie z ponoszeniem kosztów utylizacji,29)Wykonawca jest zobowiązany do udziału w naradach koordynacyjnych 30)przekazania Zamaw. wraz ze zgłoszeniem gotowości do odbioru kompletnej dokum..powykonawczej 31)udział w przeglądach gwarancyjnych.32)Za bezpieczeństwo na terenie przedmiotu umowy od chwili przekazania placu budowy aż do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, odpowiedzialny będzie Wyk.a.3.3. Przedmiot zamówienia Wyk. jest zobowiązany wykonać z należytą starannością, zgodnie z projektami bud., SSTWiORB, SWZ, obow. polskimi normami i przepisami prawa, zasadami współczesnej wiedzy technicznej, sztuki budowlanej, wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa, uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót. Każda zmiana technologiczna wyk. robót z inicjatywy Wykonawcy, wymaga akceptacji projektanta oraz Zamawiającego. Koszt wprowadzenia zmian obciąża Wykonawcę.3.4. Przedmiot umowy zostanie wykonany z materiałów dost. przez Wykonawcę. Materiały i urządzenia, stosowane przez Wyk. podczas realizacji przedmiotu zamówienia mają być fabrycznie nowe i odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo bud.3.5. Wymagany minim. okres gwarancji na roboty bud. wynosi 36 miesięcy. Długość okresu gwarancji na roboty bud. stanowi kryterium oceny ofert.3.6. W przypadku gdyby w dokumentacji przetargowej, przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz w załącznikach do SWZ Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła lub szczególnego procesu, które mogłyby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów należy to traktować wyłącznie, jako rozwiązanie przykładowe. Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych o parametrach technicznych nie gorszych niż określono w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamawiający uzna, że oferta jest równoważna, jeżeli przedstawia przedmiot zamówienia o właściwościach funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub lepszych od tych, które zostały określone w dokumentacji, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry.Do Wykonawcy należy potwierdzenie równoważności. Zaproponowane materiały równoważne będą akceptowane przez Zamawiającego, Projektanta.3.7Materiały z wykopów nie należą do Zamawiającego. Wykonawca będzie miał obowiązek wywieźć je i zutylizować na własny koszt...Jeśli jednak materiały z wykopów zostałyby zakwalifikowane przez Zam. do odzysku, Wykonawca będzie miał obowiązek złożyć je na terenie wskazanym przez Zam. lub wywieźć w miejsce wskazane przez Zam. (do 10 km).3.8. Jeżeli w trakcie wykonywania robót wystąpi kolizja z istniejącą infrastrukturą techniczną to po wykonaniu robót należy przywrócić ją do stanu pierwotnego.3.9. Zaleca się, aby każdy z Wyk. dokonał oględzin miejsca budowy na etapie sporządzania ofert celem sprawdzenia warunków panujących w terenie.3.10. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. 3.11.Dostarczenie Zamawiającemu przed wyznaczonym terminem podpisania umowy aktualnej polisy OC zgodnie z zapisami zwartymi we wzorze umowy wraz z dowodem jej opłacenia.3.12.Część I zadania współfinansowana w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

4.5.5.) Wartość części: 147904,20 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zam. jest „Budowa altan na terenie Gminy Szreńsk”Cz. II. „Budowa altany na w miejscowości Proszkowo”.Zakres robót obejmuje mn.: stopy fundamentowe,konstrukcja nośna wiaty,pokrycie dachowe, posadzka i utwardzenie przed altanką z kostki brukowej, wyposażenie. Szczegółowy opis przed. Zam. dla obu Części znajduje się w projektach budowlanych, SSTWiORB, SWZ (pomocniczo w przedmiarach robót..) stan. integralną część umowy, przy czym dokumenty te należy interpretować jako wzajemnie się uzupełniające. Zał. do SWZ: nr 10 przedmiar robót: 10e udostępniony są jedynie poglądowo …nr 11 zawierający projekt budowlany: 11e,Zał. 12 SSTWiORB. Wykonawca zobowiązany jest do: 1)stosowania w czasie realizacji zamówienia wszelkich obowiązujących przepisów z zakresu prawa budowlanego, BHP, ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ppoż. oraz zapewnienia stałego nadzoru technicznego. Wykonawca jest zobowiązany pokryć wszelkie opłaty i kary nałożone przez właściwe podmioty, organy i instytucje za dokonane przez Wykonawcę złamanie prawa, przekroczenie norm i przepisów w trakcie realizacji umowy oraz zawinione zaniedbania, 2)w czasie realizacji robót, utrzymanie terenów budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwanie i składowanie wszelkich urządzeń pomocniczych i zbędnych materiałów, odpadów oraz niepotrzebnych urządzeń prowizorycznych w zabezpieczonym miejscu, 3)terminowe i prawidłowe wyk. przedmiotu umowy, i przekazanie do eksploatacji przedmiotu umowy, 4)takiego zorganizowania dostaw materiałów i urządzeń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, aby zapewnić nieprzerwane prowadzenie robót budowlanych, 5)zapewnienie na własny koszt bezpiecznych warunków ruchu drogowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót..,6)zapewnienie dozoru mienia na terenie robót na własny koszt, obsługi geodezyjnej przez uprawnione służby geodezyjne, ponoszenia kosztów pełnej obsługi geodezyjnej wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 1 egzemplarzu.10)wyk. przedmiotu umowy z materiałów odpowiadających wymaganiom co do jakości wyrobom dopuszczonym do stosowania w budownictwie zgodnie z PBudowlane i pozostałymi przepisach prawa 11)dostarczenie na każde żądanie Zamawiającego dokumentów potwierdzających parametry techniczne..12)zapewnienie czystości i porządku na trenie budowy, 13)ponoszenie pełnej odpowiedzialności za stan i przestrzeganie przepisów bhp, ochronę ppoż. i dozór mienia na terenie robót, jak i za wszelkie szkody powstałe w trakcie trwania robót …14) ponoszenie pełnej odpowiedzialności za stosowanie i bezpieczeństwo wszelkich działań prowadzonych na terenie robót i poza nim..,15)ponoszenia pełnej odpowiedzialności za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich, powstałe w związku z prowadzonymi robotami, w tym także ruchem pojazdów, 16)ponoszenie odpowiedzialności za wszelkie szkody będące następstwem niewykonania lub nienależytego wykonania przedmiotu umowy, ,17)tereny budowy przylegają do terenów z zabudową zagrodową i mieszkaniową, Wykonawca będzie realizować roboty w sposób powodujący minimalną niedogodność dla mieszkańców…18)zabezpieczenie instalacji, urządzeń i obiektów na terenie robót i w jej bezpośrednim otoczeniu..19)wszystkie napotkane przewody podziemne na trasach wykonywanych wykopów, mają być zabezpieczone przed uszkodzeniem, a w razie potrzeby podwieszone w sposób zapewniający ich użytkowanie,20)dbanie o porządek na terenie..,21) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót…)kompletowanie w trakcie realizacji robót wszelkiej dokumentacji zgodnie z przepisami Prawa bud.23)usunięcie wszelkich wad i usterek stwierdzonych przez w trakcie trwania robót w terminie nie dłuższym niż termin technicznie uzasadniony i konieczny do ich usunięcia,24)niezwłoczne informowanie Zamawiającego o problemach technicznych...25)na 2 dni przed podpisaniem umowy, przedłożenia kosztorysu ofertowego..26)zapewnienie własnym staraniem i na własny koszt mediów…27)ochrony znaków geodezyjnych, …28)usuwanie na bieżąco z terenu budowy zbędnych materiałów, odpadów i śmieci, utylizacje odpadów budowlanych pochodzących z wykonania robót, łącznie z ponoszeniem kosztów utylizacji,29)Wykonawca jest zobowiązany do udziału w naradach koordynacyjnych 30)przekazania Zamaw. wraz ze zgłoszeniem gotowości do odbioru kompletnej dokum..powykonawczej 31)udział w przeglądach gwarancyjnych.32)Za bezpieczeństwo na terenie przedmiotu umowy od chwili przekazania placu budowy aż do dnia podpisania końcowego protokołu odbioru robót, odpowiedzialny będzie Wyk.a.3.3. Przedmiot zamówienia Wyk. jest zobowiązany wykonać z należytą starannością, zgodnie z projektami bud., SSTWiORB, SWZ, obow. polskimi normami i przepisami prawa, zasadami współczesnej wiedzy technicznej, sztuki budowlanej, wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa, uzgodnieniami dokonanymi w trakcie realizacji robót. Każda zmiana technologiczna wyk. robót z inicjatywy Wykonawcy, wymaga akceptacji projektanta oraz Zamawiającego. Koszt wprowadzenia zmian obciąża Wykonawcę.3.4. Przedmiot umowy zostanie wykonany z materiałów dost. przez Wykonawcę. Materiały i urządzenia, stosowane przez Wyk. podczas realizacji przedmiotu zamówienia mają być fabrycznie nowe i odpowiadać, co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do stosowania w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo bud.3.5. Wymagany minim. okres gwarancji na roboty bud. wynosi 36 miesięcy. Długość okresu gwarancji na roboty bud. stanowi kryterium oceny ofert.3.6. W przypadku gdyby w dokumentacji przetargowej, przedmiarze robót, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz w załącznikach do SWZ Zamawiający określił przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła lub szczególnego procesu, które mogłyby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów należy to traktować wyłącznie, jako rozwiązanie przykładowe. Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych o parametrach technicznych nie gorszych niż określono w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, produkty spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zamawiający uzna, że oferta jest równoważna, jeżeli przedstawia przedmiot zamówienia o właściwościach funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub lepszych od tych, które zostały określone w dokumentacji, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry. Do Wykonawcy należy potwierdzenie równoważności. Zaproponowane materiały równoważne będą akceptowane przez Zamawiającego, Projektanta.3.7Materiały z wykopów nie należą do Zamawiającego. Wykonawca będzie miał obowiązek wywieźć je i zutylizować na własny koszt...Jeśli jednak materiały z wykopów zostałyby zakwalifikowane przez Zam. do odzysku, Wykonawca będzie miał obowiązek złożyć je na terenie wskazanym przez Zam. lub wywieźć w miejsce wskazane przez Zam. (do 10 km).3.8. Jeżeli w trakcie wykonywania robót wystąpi kolizja z istniejącą infrastrukturą techniczną to po wykonaniu robót należy przywrócić ją do stanu pierwotnego.3.9. Zaleca się, aby każdy z Wyk. dokonał oględzin miejsca budowy na etapie sporządzania ofert celem sprawdzenia warunków panujących w terenie.3.10. Wykonawca jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia. 3.11.Dostarczenie Zamawiającemu przed wyznaczonym terminem podpisania umowy aktualnej polisy OC zgodnie z zapisami zwartymi we wzorze umowy wraz z dowodem jej opłacenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

4.5.5.) Wartość części: 36976,05 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rav-Wood Usługi Ogólnobudowlane Rafał Krawcewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540285912

7.3.3) Ulica: ul. Mławska

7.3.4) Miejscowość: Żuromin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rav-Wood Usługi Ogólnobudowlane Rafał Krawcewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540285912

7.3.3) Ulica: ul. Mławska

7.3.4) Miejscowość: Żuromin

7.3.5) Kod pocztowy: 09-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane