Dostawa mrożonych mięs drobiowych, ryby oraz flaków wołowych

Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360799
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360799/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-24 12:01
Lokalizacja
Górno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-36800fb4-5094-477a-97e3-df94cbcce3e8
Identyfikator
8140002902
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

DróbRyby mrożone

Wykonawcy

1 przyznane

'JAWIT' A.I J. BIAŁAS, L.I W. LAMPARA SPÓŁKA JAWNAKrosno, PL · lot 0
94 909,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360799 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mrożonych mięs drobiowych, ryby oraz flaków wołowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291747

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rzeszowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Górno

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-051

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gorno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36800fb4-5094-477a-97e3-df94cbcce3e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mrożonych mięs drobiowych, ryby oraz flaków wołowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36800fb4-5094-477a-97e3-df94cbcce3e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360799

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00101266/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa mięsa i wyrobów mięsnych (mięsa świeże i mrożone)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311409

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/26/14/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 118765,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mrożonych mięs drobiowych, ryby oraz flaków wołowych tj. Filet z piersi kurczaka b/skóry mrożony pakowany w oznakowanych porcjach do 2 kg, Udko z kurczaka mrożone pakowane w oznakowanych porcjach do 2 kg, Ćwiartka z kurczaka mrożona pakowana w oznakowanych porcjach do 2 kg, Porcja rosołowa z kurczaka mrożona pakowana w oznakowanych porcjach do 2 kg, Ryba mrożona filet Miruna z/s shatterpack (bez glazury lodowej) rozmiar filetów od 115g do 175g, Flaki wołowe krojone oczyszczone mrożone pakowane w oznakowanych porcjach do 2 kg, Uszka z grzybami mrożone do 5 kg.
Żądane ilości zawiera Formularz cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 15112000-6 - Drób

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15221000-3 - Ryby mrożone

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94909,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108181,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94909,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAWIT A. i J. Białas, L. i W. Lampara, Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6840006798

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 94909,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy