Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę drogi do terenów inwestycyjnych

MIASTO DĘBLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00360826
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360826/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-24 12:07
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-13020aed-a01b-4380-87fa-19edfa584d81
Identyfikator
5060026098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ KOŻUCHOWSKIŁuków, PL · lot 0
141 450 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360826 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
na budowę drogi do terenów inwestycyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818830001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13020aed-a01b-4380-87fa-19edfa584d81

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
na budowę drogi do terenów inwestycyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13020aed-a01b-4380-87fa-19edfa584d81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360826

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016651/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie dokumentacji na budowę drogi do terenów inwestycyjnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00297596

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 120000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.10. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę drogi do terenów inwestycyjnych. Zadanie będzie realizowane w trybie ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 311), zwanej dalej Specustawą. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca uzyska również decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Zakres dokumentacji obejmuje zaprojektowanie drogi publicznej o długości ok. 750 m, wraz ze wszystkimi elementami niezbędnymi do jej prawidłowego funkcjonowania, w szczególności:
1) Konstrukcji drogi (jezdnia, pobocza, zjazdy, chodniki).
2) Kanału technologicznego o ile jest wymagany.
3) Przebudowy, zabezpieczenia lub usunięcia kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną.
4) Stałej organizacji ruchu oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
5) Zagospodarowania terenu w pasie drogowym.
3.11. Projektowana droga objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała nr LXXXVI/489/2023 Rady Miasta Dęblin z dnia 30 listopada 2023 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Żdżary III w Dęblinie, oznaczona symbolem 1.KD-D, oraz zlokalizowana jest na terenie zalewowym, jednak ze względu na konieczność pozyskania terenów pod budowę drogi, dokumentację projektową należy opracować w oparciu o przepisy Specustawy.
3.12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu, zawierającą proponowaną lokalizację elementów drogi oraz proponowane materiały i rozwiązania techniczne, do zaopiniowania przez Zamawiającego – 1 egz.
2) Wykonanie mapy do celów projektowych oraz wykonanie niezbędnych pomiarów geodezyjnych.
3) Opracowanie wszystkich wymaganych przepisami Specustawy materiałów do wniosku wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (4 egz.), w tym m.in.:
a) mapa w skali co najmniej 1:5000 przedstawiająca proponowany przebieg drogi, z zaznaczeniem terenu niezbędnego dla obiektów budowlanych, oraz istniejące uzbrojenie terenu,
b) analiza powiązania drogi z innymi drogami publicznymi,
c) mapy zawierające projekty podziału nieruchomości, sporządzone zgodnie
z odrębnymi przepisami,
d) określenie nieruchomości lub ich części, które planowane są do przejęcia na rzecz Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego,
e) określenie nieruchomości lub ich części, z których korzystanie będzie ograniczone,
f) określenie zmian w dotychczasowej infrastrukturze zagospodarowania terenu,
g) wszelkie niezbędne opinie i decyzje wymagane przepisami prawa, w tym m.in. pozwolenie wodnoprawne, decyzja środowiskowa.
4) Opracowanie kompletnego projektu budowlanego, w tym: projekt zagospodarowania działki lub terenu, projekt architektoniczno – budowlany oraz projekt techniczny we wszystkich niezbędnych branżach, zgodnie ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.), zwanej dalej Prawo Budowlane, wraz z aktualnymi przepisami wykonawczymi do ustawy, Specustawą oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 4 egz.
5) Opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 3 egz.
6) Opracowanie przedmiarów robót zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju
i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 2 egz.
7) Opracowanie kosztorysu inwestorskiego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod
i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. z 2021 r., poz. 2458) – 2 egz.
8) Opracowanie projektu stałej organizacji ruchu wraz z niezbędnymi opiniami i zatwierdzeniami przez organy zarządzające ruchem. Projekt powinien spełniać warunki ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. 2024 r., poz. 1251 ze zm.), ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (t.j. Dz.U. 2025 r., poz. 889 ze zm.), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 23 września 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków zarządzania ruchem na drogach oraz wykonywania nadzoru nad tym zarządzaniem (t.j. Dz.U. 2017 r., poz. 784), rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (t.j. Dz.U. 2019 r., poz. 2311 ze zm.) – 4 egz.
9) Uzyskanie wszelkich niezbędnych warunków technicznych, pozwoleń, uzgodnień, opinii i decyzji od właściwych organów niezbędnych do opracowania dokumentacji projektowej i uzyskania przez wykonawcę decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
10) Opracowanie kompletnego wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej wraz z wymaganymi załącznikami – 2 kpl.
11) Uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Techniki Robót Budowlanych Mariusz Kożuchowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8251968476

7.3.4) Miejscowość: Szczygły Górne

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi