Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dzielna (Dzioły)
GMINA OPOCZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00360996
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-24 12:39
- Lokalizacja
- Opoczno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d375962-0e97-445e-b989-9e3ae3c4f384
- Identyfikator
- 7681717575
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00360996 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dzielna (Dzioły)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOCZNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Staromiejska 6
1.5.2.) Miejscowość: Opoczno
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44/7860153, 44 7860165
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia21@um.opoczno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opoczno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8d375962-0e97-445e-b989-9e3ae3c4f3841.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dzielna (Dzioły)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d375962-0e97-445e-b989-9e3ae3c4f384
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00360996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077001/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dzielna(Dzioły)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00304774
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą:. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dzielna(Dzioły)”
5.2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Dzielna na działce drogowej o nr ewid. 601/2 obr. Dzielne gm. Opoczno na długości 999 mb i szerokości 6m.
5.3. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie pomiarów geodezyjnych;
2) Wykonanie rozbiórki istniejących elementów drogi;
3) Ścięcie istniejących poboczy do poziomu zapewniającego prawidłowy odpływ wód opadowych z jezdni i poboczy na tereny zielone,
4) Wykonanie robót ziemnych w zakresie wykonania konstrukcji jezdni,
5) Profilowanie i zagęszczenie istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni;
6) Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5 MPa gr. 10 cm;
7) Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 mm i 0/31,5 mm o łącznej gr. 20 cm;
8) Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanki mineralno- asfaltowej AC 16 W KR 1-2 50/70 gr. 4 cm (po uprzednim skropieniu podbudowy emulsją asfaltową w ilości min 0,7 kg/m2);
9) Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno- asfaltowej AC 11 S KR 1-2 50/70 gr. 4 cm (po uprzednim skropieniu warstwy wiążącej emulsją asfaltową w ilości min 0,5 kg/m2);
10) Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 mm
gr. 20 cm;
11) Wykonanie regulacji wysokościowej istniejących wjazdów;
12) Wykonanie regulacja wysokościowej armatury podziemnej wod - kan;
13) Wprowadzenie SOR;
14) Wykonanie robót towarzyszących, wykończeniowych i porządkowych;
15) Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
16) Wykonanie czasowej organizacja ruchu;
5.4. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu zamówienia określa:
1) dokumentacja projektowa, stanowiąca - Załącznik nr 1 do SWZ,
2) specyfikacja technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych (STW i ORB) stanowiąca - Załącznik nr 2 do SWZ,
3) przedmiar robót – pomocniczo - stanowiący - Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
34928472-7 - Oznakowanie
34922100-7 - Oznakowanie drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 949000,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1455411,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 949000,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa KAMI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6090085545
7.3.3) Ulica: Kurzelów, ul. Młynarska 12
7.3.4) Miejscowość: Włoszczowa
7.3.5) Kod pocztowy: 29-100
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 949000,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Źródło finansowania:Zadanie dofinansowane z środków budżetu Województwa Łódzkiego pochodzących z tytułu wyłączania z produkcji gruntów rolnych.
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |