Zakup kontenerowej bazy dydaktycznej poligonu pożarniczego
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00361038
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00361038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-24 12:46
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7bd0a7ee-6306-499a-a84d-14a9c46dee1a
- Identyfikator
- 6571741483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Budynki modułowe i przenośne
Wykonawcy
1 przyznane
DEFRO R. DZIUBEŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWARuda Strawczyńska, PL · lot 0
535 050 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361038 z dnia 2026-07-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup kontenerowej bazy dydaktycznej poligonu pożarniczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sandomierska
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-324
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@straz.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.straz.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swietokrzyska_straz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup kontenerowej bazy dydaktycznej poligonu pożarniczego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7bd0a7ee-6306-499a-a84d-14a9c46dee1a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00128053/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Baza dydaktyczna poligonu pożarniczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309071
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WL.2370.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kontenerowa baza dydaktyczna dla Ośrodka Szkolenia KW PSP w Kielcach; budowa bazy modułowa złożona z siedmiu kontenerów połączonych ze sobą w kompleksowy obiekt; nie związany z gruntem, rozłączny, możliwy do przeniesienia w inne miejsce.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 535050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1761510,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 535050 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEFRO R. Dziubeła spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9591968493
7.3.3) Ulica: ul. Powiatowa 111A
7.3.4) Miejscowość: Ruda Strawczyńska
7.3.5) Kod pocztowy: 26-067
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 535050 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-07-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |