Dostawa strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.

Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361049
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361049/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-24 12:48
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a3c8b49-ad52-48f4-941b-520a76c93aa4
Identyfikator
1132555793
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

StrzykawkiKaniulaUrządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzjiIgły medyczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361049 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SP ZOZ

1.3.) Oddział zamawiającego: WCKiK SP ZOZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140130346

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koszykowa 78

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-671

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wckik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wckik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wckik/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a3c8b49-ad52-48f4-941b-520a76c93aa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361049

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071247/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sprzęt jednorazowy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335626

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 33/D/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4572,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Strzykawka

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141310-6 - Strzykawki

4.5.5.) Wartość części: 85,06 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kaniula dożylna

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141220-8 - Kaniula

4.5.5.) Wartość części: 285,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 33194000-6 - Urządzenia i przyrządy do transfuzji i infuzji

4.5.5.) Wartość części: 115,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Igła iniekcyjna typu motylek

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141320-9 - Igły medyczne

4.5.5.) Wartość części: 4058,40 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Igła iniekcyjna

4.5.3.) Główny kod CPV: 33141320-9 - Igły medyczne

4.5.5.) Wartość części: 28,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.” – Sprawa 33/D/2026 w części 1, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.07.2026 r. do godziny 09:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.” – Sprawa 33/D/2026 w części 2, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.07.2026 r. do godziny 09:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.” – Sprawa 33/D/2026 w części 3, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.07.2026 r. do godziny 09:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.” – Sprawa 33/D/2026 w części 4, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.07.2026 r. do godziny 09:00 nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji na: „Dostawę strzykawek, kaniul dożylnych, przyrządu do przetaczania płynów infuzyjnych oraz igieł iniekcyjnych.” – Sprawa 33/D/2026 w części 5, do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.07.2026 r. do godziny 09:00 nie złożono żadnej oferty.

2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy