SVA/4620-133/2026 Remont węzła oraz instalacji c.o. i c.t. w bud. nr 7 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa ul. 29 Listopada 1.

AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00361169
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00361169/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-24 13:14
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65bdbfcd-103b-489f-aa10-19636add081d
Identyfikator
7010303102
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówInstalowanie kotłówInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

INITIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
1 168 593,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00361169 z dnia 2026-07-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/4620-133/2026 Remont węzła oraz instalacji c.o. i c.t. w bud. nr 7 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa ul. 29 Listopada 1.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.amwsinevia.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

SVA/4620-133/2026 Remont węzła oraz instalacji c.o. i c.t. w bud. nr 7 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa ul. 29 Listopada 1.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65bdbfcd-103b-489f-aa10-19636add081d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00361169

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189206

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SVA/4620-133/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 5428308,08 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1290224,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia jest remont węzła oraz instalacji c.o. i c.t. w bud. nr 7 na terenie kompl. wojsk. w m. Warszawa ul. 29 Listopada 1.
Zakres robót obejmuje:
• demontaż istniejących urządzeń i instalacji w węźle wraz z zagospodarowaniem i utylizacją powstałych odpadów;
• roboty budowlane (remont pomieszczenia węzła);
• wykonanie wewnętrznej instalacji wod.-kan. w pomieszczeniu węzła;
• wykonanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniu węzła;
• dostawę montaż i uruchomienie kompaktowego węzła c.o., c.t. i c.w.u.;
• wykonanie instalacji centralnego ogrzewania z grzejnikami;
• wykonanie instalacji ciepła technologicznego z kurtynami powietrznymi oraz doprowadzenie instalacji do wymienników central wentylacyjnych;
• niezbędne roboty dotyczące instalacji elektrycznej;
• rozruch i uruchomienie urządzeń;
• zagospodarowanie odpadów złomu (Faktura VAT oraz Karta Przekazania Odpadu);
• zagospodarowanie odpadów gruzu i izolacji (Karty Przekazania Odpadu);
• uzyskanie dokumentów formalno-prawnych w postaci pozytywnych decyzji Wojskowego Dozoru Technicznego;
• opracowanie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót.

Roboty będą realizowane w budynku podlegającym generalnemu remontowi. Należy przewidzieć konieczność etapowania robót, uzgodnienie harmonogramu z Wykonawcą robót na zlecenie SZI oraz możliwość braku ciągłości frontu robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45331110-0 - Instalowanie kotłów

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1168593,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1422503,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1168593,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INITIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7282796604

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka 33 A

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-337

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1168593,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji umowy:
a) do 120 dni od daty zawarcia umowy na realizację całości robót budowlanych – odbiór techniczny;
b) do 150 dni od daty zawarcia umowy na wykonanie przedmiotu umowy w tym uzyskanie pozytywnych decyzji Wojskowego Dozoru Technicznego – odbiór końcowy.
2026-07-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane